Zarabiaj na nieruchomościach rekreacyjnych

Zostań pasywnym inwestorem

Współpraca Pośrednicy Nieruchomości

Współpraca Pośrednicy Nieruchomości

Pracujesz jako Pośrednik Nieruchomości ale chcesz się rozwijać i widzisz potencjał w rekomendacji Klientom gotowych rozwiązań takich jak budownictwo modułowe. Dołącz do Programu Ekspertów Domki Marysia!

Jesteśmy producentem domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego i chętnie zbudujemy dom dla Twojego Klienta! Nasze doświadczenie obejmuje realizacje domów jednorodzinnych, obiektów rekreacyjnych takich jak Letniska. Jako Partner Gotowych Domów Modułowych największego Portalu projektów Architektonicznych - Extradom, mamy możliwość zaoferowania Twoim Klientom setki projektów architektonicznych, które zostały opracowane przez najlepsze studia architektoniczne w kraju. Dzięki temu masz możliwość zaoferowania Klientom zróżnicowane propozycje gotowych brył budynków dedykowanych na ich działki.

Dzięki zastosowaniu prefabrykacji:

- możemy zrealizować marzenie Twojego Klienta o budowie domu w ciągu 4 miesięcy

- pracujemy cały rok, bez względu na warunki atmosferyczne.

Zakres naszych usług to:

- budowa domu z prefabrykatu/modułu drewnianego,

- uzbrojenie terenu w media,

- wykonanie fundamentu.

 

Korzyści ze współpracy z nami:

- udział w prestiżowym Programie Ekspertów Domki Marysia: tytuł experta budownictwa modułowego

- wynagrodzenie prowizyjne od podpisanej umowy na realizację inwestycji

- szkolenie z zakresu technologii modułowej

- udział w lokalnych kampaniach reklamowych

- udział w cyklicznych spotkaniach online i na żywo

- stały kontakt/wsparcie merytoryczne na zamkniętej grupie na FB

Dołącz do naszego zespołu! Kontakt: Dorota@domkimarysia.pl  tel: 577527677

Zapowiedzi projektów Inwestycyjnych

Karpacz

4 budynki na działce o powierzchni 1800 mkw. Działka o statusie budowlanym w odległości 3 km od deptaka głównego w Karpaczu. Otoczenie: hotele i pensjonaty. Rentowność 7%

Zgłoś się jeśli interesuje Cię ten projekt

Arciechów

12 budynków w kompleksie wypoczynkowym w lesie. Działka budowlana. Sauny i banie w wytypowanych budynkach. Otoczenie: domki letniskowe, Narew, Zalew Zegrzyński. Rentowność 7%

Zgłoś się jeśli interesuje Cię ten projekt

Świnoujście

Kompleks domków rekreacyjnych z częścią wspólną, basenem i strefą relaksu. Otoczenie: domki i apartamenty na wynajem. Odległość od rzeki Świna 100 m. Rentowność 7%

Zgłoś się jeśli interesuje Cię ten projekt

Zgłoś się do Klubu Inwestora

Przedstaw się, napisz czego oczekujesz, jaka wielkość projektu Cię interesuje. Prosimy o podanie preferencji dotyczących wariantu Klubowego.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.

Kim jesteśmy

Domki Marysia

Realizujemy budowy domów prefabrykowanych w technologii szkieletu drewnianego w całej Polsce. Jesteśmy Partnerem sekcji "Domy gotowe" Extradom. Możesz zlecić nam budowę domu prefabrykowanego w technologii szkieletu drewnianego korzystając z naszych gotowych projektów lub wybrać dowolny projekt z Katalogu Projektów Extradom i zlecić nam jego indywidualną wycenę i realizację.

Historia realizacji

Domek marysia 07

Poznaj ofertę tego domu

Domek Marysia 07