Realizacje projektów katalogowych oraz indywidualnych

Zbuduj z nami swój wymarzony dom

Realizacja Domku Marysia 07

Nowoczesna Stodoła 35 mkw realizacja Domek Marysia 07

Marzeniem Inwestorki było posiadanie miejsca, domu w stylu nowoczesnej stodoły pod Warszawą gdzie mogłaby uciec od zgiełku miasta. Posiadała już teren przy starorzeczu Liwca z widokiem na las i rzekę. Zdecydowała się na budowę domu całorocznego ale ze względu na prowadzenie praktyki w Warszawie - dom miał być użytkowany tylko w weekendy. Podczas tegorocznej zimy, sprawdził się jednak w trakcie nauki i pracy zdalnej. Inwestorka, Monika Kużelewska-Turczynowicz jest certyfikowanym trenerem Mindfulness i prowadzi zajęcia online z treningu uważności dla setek osób w Polsce.

Projekt Domu Nowoczesna Stodoła

Rzut Domu Nowoczesna Stodoła 35m2
Rzut Poddasza Dom w stylu stodoły

"Zależało mi na zbudowaniu domu, w którym będę mogła spędzić czas z rodziną w weekendy. Mamy w okolicy piękne tereny na spacer brzegiem rzeki, stare, świerkowe lasy. Odwiedzają nas sarny i bobry, obserwujemy jak zmienia się przyroda, spędzamy czas z przyjaciółmi. Nie mogę sobie już wyobrazić jak wyglądał mój czas przed posiadaniem tego domu”.

Domek Marysia 07

Mała Nowoczesna Stodoła
Wnętrze tego domu w stylu nowoczesnej stodoły zostało sprytnie przemyślane

„Buduje domy, w których sama chciałabym zamieszkać” – mówi Dorota Burzec, właścicielka Domków Marysia. „Od początku wiedziałam, że chcę zająć się budową domów z drewna, które byłyby solidne, ciepłe i ekologiczne. Początkowo myślałam o małej manufakturze dla siebie i znajomych w okolicy Warszawy ale dosyć szybko nabraliśmy rozpędu i budujemy modułowe domy całoroczne w Polsce. Mamy zgłoszenia także z Niemiec i Austrii, więc prawdopodobnie już wkrótce pojawimy się z naszą ofertą zagranicą. Cieszy mnie to, że Grupa Klientów systematycznie rośnie, bo rośnie nasza rodzina przyjaciół. Z większością osób, dla których zbudowaliśmy domy, mamy serdeczny kontakt także po zakończeniu budowy”.

W 2021 roku, firma poza realizacją domów do 35 mkw „na zgłoszenie”, zdecydowała się także na realizację budynków o większych powierzchniach. „Większość Klientów, to osoby, które na co dzień prowadzą swoje biznesy, pracują i nie mają czasu na zajmowanie się budową. Znam oczekiwania takich Inwestorów, wiem jak trudno pracując na pełnych obrotach, zajmować się procesem, który wymaga nieustającej uwagi" - mówi Dorota.

Nasi Klienci oczekiwali oferty dotyczącej domów o powierzchniach co najmniej 70 mkw, które można w 2022 roku realizować w uproszczonej procedurze, jednocześnie od początku mieliśmy do zaoferowania pakiet "all inclusive" czyli ofertę prowadzenia budowy od momentu zakupu działki, pozyskanie stosownych pozwoleń i zgód, poprzez jej uzbrojenie, postawienie domu, wykończenie go.

„Często zgłaszają się do mnie Inwestorzy, którzy chcieliby poprowadzenia projektu dedykowanego pod większą ilość obiektów na wynajem: realizujemy je w systemie pod klucz. Aktualnie przygotowujemy Letniska nad morzem, czy w Mikołajkach obejmujące kilkadziesiąt budynków z częściami wspólnymi: saunami, wiatami dla coworkingu czy miejscem na parki linowe dla dzieci".

„To, że ktoś dzwoni do mnie towarzysko po zakończeniu realizacji świadczy o wzajemnym zaufaniu i radości z naszych relacji” – mówi Dorota Burzec. „Oczywiście, zawsze w trakcie budowy są jakieś problemy ale staramy się je rozwiązywać z maksymalną korzyścią dla naszych klientów”.

  

Dom Moniki Kużelewskiej-Turczynowicz powstał w technologii tradycyjnego szkieletu drewnianego, ma piękną, ręcznie szczotkowaną elewację z desek sosnowych, przestronny, ogromny taras; zamiast telewizora -  ścianę przeszkleń z widokiem na starorzecze.

Mała Nowoczesna Stodoła. Realizacja projektu nowoczesna stodoła

Drewniane wnętrze, utrzymane w ciepłych kolorach, kontrastujących z odważną, czarną elewacją zostało zaprojektowane przez architekt Agatę Kotowską. Dom jest ergonomiczny, mimo niewielkiej powierzchni, posiada 4 miejsca do spania, wygodną łazienkę z dużym prysznicem. W kuchni udało się ulokować pralkę, zmywarkę i płytę do gotowania. Niewielka ale piękna i funkcjonalna koza, zimą ociepla wnętrze i koi przyjemnym odgłosem palonego drewna także podczas deszczowych i chłodniejszych dni.

 

nowoczesna stodoła 35m2
Realizacja Mała nowoczesna stodoła
Nowoczesna Stodoła projekty
nowoczesna stodoła wnętrze

Jeśli chcesz zlecić realizację Domu Marysia 07, poniżej znajdziesz szczegóły tego kompaktowego domu w stylu Nowoczesnej Stodoły

Kim jesteśmy

Domki Marysia

Realizujemy budowy domów prefabrykowanych w technologii szkieletu drewnianego w całej Polsce. Jesteśmy Partnerem sekcji "Domy gotowe" Extradom. Możesz zlecić nam budowę domu prefabrykowanego w technologii szkieletu drewnianego korzystając z naszych gotowych projektów lub wybrać dowolny projekt z Katalogu Projektów Extradom i zlecić nam jego indywidualną wycenę i realizację.

Historia realizacji

Domek marysia 07

Poznaj ofertę tego domu

Domek Marysia 07