Zarabiaj na nieruchomościach rekreacyjnych

Zostań pasywnym inwestorem

Webinarium: 3 kroki do budowy domu

 

Zapisz się na najbliższe bezpłatne szkolenie online 

Sprawdź jak się przygotować do procesu budowy domu - krok po kroku

 

 

Na tym szkoleniu:

1. Znajdziesz odpowiedź na pytanie jak znaleźć działkę odpowiadającą Twoim potrzebom, na której można zbudować dom.

2. Dowiesz się w jaki sposób przygotować istniejący teren do budowy domu.

3. Uzyskasz poradę jaki projekt domu wybrać aby był odpowiedni dla Ciebie, Twojej Rodziny i uwzględniał warunki na działce.

4. Pokażę Ci inspirujące przykłady najpopularniejszych aktualnie stylów architektonicznych domów.

5. Dowiesz się jaką technologię budowy wybrać aby maksymalnie zaoszczędzić swój budżet i trzymać wydatki pod kontrolą.

6. Jakie dokumenty będą potrzebne do zalegalizowania budowy.

 

 

 

Dorota Burzec, CEO Domki Marysia

Szkolenie prowadzi:

Dorota Burzec, CEO Domki Marysia Sp z o.o. Swoją karierę zaczynała w mediach biznesowych: Rzeczpospolitej, Newsweek Polska, Forbes i Harvard Business Review. Od 8 lat zajmuje się nieruchomościami, specjalizowała się w segmencie instytucjonalnym i B2B, realizowała projekty inwestycyjne dla deweloperów, prywatnych inwestorów i funduszy. Od dwóch lat prowadzi firmę zajmującą się budową domów dla Klientów w całej Polsce, prowadzi Indywidualne Konsultacje Budowy Domów.

 

 

 

Zapowiedzi projektów Inwestycyjnych

Karpacz

4 budynki na działce o powierzchni 1800 mkw. Działka o statusie budowlanym w odległości 3 km od deptaka głównego w Karpaczu. Otoczenie: hotele i pensjonaty. Rentowność 7%

Zgłoś się jeśli interesuje Cię ten projekt

Arciechów

12 budynków w kompleksie wypoczynkowym w lesie. Działka budowlana. Sauny i banie w wytypowanych budynkach. Otoczenie: domki letniskowe, Narew, Zalew Zegrzyński. Rentowność 7%

Zgłoś się jeśli interesuje Cię ten projekt

Świnoujście

Kompleks domków rekreacyjnych z częścią wspólną, basenem i strefą relaksu. Otoczenie: domki i apartamenty na wynajem. Odległość od rzeki Świna 100 m. Rentowność 7%

Zgłoś się jeśli interesuje Cię ten projekt

Zgłoś się do Klubu Inwestora

Przedstaw się, napisz czego oczekujesz, jaka wielkość projektu Cię interesuje. Prosimy o podanie preferencji dotyczących wariantu Klubowego.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.

Kim jesteśmy

Domki Marysia

Realizujemy budowy domów prefabrykowanych w technologii szkieletu drewnianego w całej Polsce. Jesteśmy Partnerem sekcji "Domy gotowe" Extradom. Możesz zlecić nam budowę domu prefabrykowanego w technologii szkieletu drewnianego korzystając z naszych gotowych projektów lub wybrać dowolny projekt z Katalogu Projektów Extradom i zlecić nam jego indywidualną wycenę i realizację.

Historia realizacji

Domek marysia 07

Poznaj ofertę tego domu

Domek Marysia 07