Zarabiaj na nieruchomościach rekreacyjnych

Zostań pasywnym inwestorem

Standardy techniczne

Domki Marysia są wykonywane w technologii prefabrykatu drewnianego i spełniają normy wymagane przez Unię Europejską od 2021 roku związane z ograniczeniem zapotrzebowania budynków na energię pierwotną i zwiększeniem energooszczędności przegród zewnętrznych budynków oraz innych elementów konstrukcji domu.

 Jak wygląda produkcja domu prefabrykowanego?

Producent domów prefabrykowanych

 

Dom prefabrykowany z drewna, to nic innego niż tzw "kanadyjczyk": konstrukcja nośna jest oparta na belkach z certyfikowanego drewna klejonego i rozstawiana w odpowiednich dystansach jest podstawą do dalszej pracy. Jeszcze niedawno nasze konstrukcje były realizowane "na żywo" na budowie i wyglądały tak:

Domy szkieletowe producent

W tej chwili większość budynków wykonujemy na hali, dzieki czemu, ściany, przywożone na plac budowy są już gotowe i wyglądają tak:

Producent domów prefabrykowanych

a później tak

Producent domów prefabrykowanych

Wewnątrz "skrzynki" sa zamknięte materiały dociepleniowe a od zewnątrz izolacyjne.

Czasami, jeśli pozwala na to projekt - wstawione są także już okna i dzieki temu, gotowa ściana jedzie na plac budowy.

Producent domów z prefabrykatu

Następnie, wykonujemy montaż budynku na płycie fundamentowej:

Budowa domu z prefabrykatu

Konstrukcja dachu, wraz z dociepleniami sa wykonywane odręcznie

Dom z Prefabrykatu 

 

Po położeniu blachy na dachu oraz ułożeniu drewnianej elewacji, budynek może wyglądać jak na poniższym zdjęciu. Należy pamiętać, że elewacja drewniana nie jest konieczna. Technologia pozwala na dowolne okładziny zwenętrzne, takie jak klinkier, tynk, blacha.

Dom w stylu Nowoczesna Stodoła

 

Dom z prefabrykatu drewnianego, można zrealizować w ciągu jednego kwartału.

 

Standardy Techniczne Domu Prefabrykowanego z Drewna

Ściany Nośne 

Ściana DOm Prefabrykowany

Ściany domów całorocznych z prefabrykatu drewnianego o współczynniku przenikalności zgodnym z wytycznymi standardów UE.

U = 0.20 W/m2

Układ konstrukcyjny wynikajacy z projektu inżynieryjnego zawiera: drewno iglaste klasy C24 wycinane na maszynie CNC; okładziny konstrukcji z płyty Fermacell/Durelis; membrany paroprzepuszczalne; wełnę mineralną o jak najniższym stopniu przenikalności λ (lambda).

Dom Prefabrykowany Technologia

Dach

Dachy domów całorocznych z drewna certyfikowanego, docieplane według najwyższych standardów zgodnych z wytycznymi WT20 o współczynniku przenikalności

U = 0.15 W/m2

Układ technologiczny wynikający z projektu inżynieryjnego zawiera: murłaty, płatwie, belki konstrukcyjne, jętki z drewna certyfikowanego klasy C24, wycinane na maszynie CNC; okładziny z desek impregnowanych ciśnieniowo, płyty Durelis/Fermacell, membrany paroprzepuszczalne, wełnę mineralną o jak najniższym stopniu przenikalności λ (lambda).

Okna Budowa z prefabrykatu

Okna

Okna PCV polskich producentów: Pakiet szybowy o grubości 48mm, ciepłe ramki, okucia Winkhaus, Stal wzmacniająca ramy i skrzydła. Współczynnik przenikalności:

Uw = 0.9 W/m2

Kolorystyka okien: dowolna. 

Zapowiedzi projektów Inwestycyjnych

Karpacz

4 budynki na działce o powierzchni 1800 mkw. Działka o statusie budowlanym w odległości 3 km od deptaka głównego w Karpaczu. Otoczenie: hotele i pensjonaty. Rentowność 7%

Zgłoś się jeśli interesuje Cię ten projekt

Arciechów

12 budynków w kompleksie wypoczynkowym w lesie. Działka budowlana. Sauny i banie w wytypowanych budynkach. Otoczenie: domki letniskowe, Narew, Zalew Zegrzyński. Rentowność 7%

Zgłoś się jeśli interesuje Cię ten projekt

Świnoujście

Kompleks domków rekreacyjnych z częścią wspólną, basenem i strefą relaksu. Otoczenie: domki i apartamenty na wynajem. Odległość od rzeki Świna 100 m. Rentowność 7%

Zgłoś się jeśli interesuje Cię ten projekt

Zgłoś się do Klubu Inwestora

Przedstaw się, napisz czego oczekujesz, jaka wielkość projektu Cię interesuje. Prosimy o podanie preferencji dotyczących wariantu Klubowego.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.

Kim jesteśmy

Domki Marysia

Realizujemy budowy domów prefabrykowanych w technologii szkieletu drewnianego w całej Polsce. Jesteśmy Partnerem sekcji "Domy gotowe" Extradom. Możesz zlecić nam budowę domu prefabrykowanego w technologii szkieletu drewnianego korzystając z naszych gotowych projektów lub wybrać dowolny projekt z Katalogu Projektów Extradom i zlecić nam jego indywidualną wycenę i realizację.

Historia realizacji

Domek marysia 07

Poznaj ofertę tego domu

Domek Marysia 07