Realizacje projektów katalogowych oraz indywidualnych

Zbuduj z nami swój wymarzony dom

O nas

Wyjątkowe życie w wyjątkowych miejscach

BUDOWANIE PRZYSZŁOŚCI

Misją Domki Marysia jest budowanie zrównoważonej społeczności, która kładzie nacisk na dobre samopoczucie naszych mieszkańców i dba o środowisko. U nas znajdziesz ogrody społecznościowe, domy z ekologicznych materiałów, okolice przepełnione kilometrami leśnych szlaków, malownicze przestrzenie, jeziora, rzeki, góry, morze. W naszych Letniskach są kury, nie kosimy trawników, stawiamy budki lęgowe dla ptaków, bo zależy nam na współpracy i sąsiedzkiej pomocy.

Wiemy, że budujemy na przyszłość. Mając to na uwadze, zachęcamy Inwestorów do włączenia systemów energii odnawialnej i zielonej, takich jak fotowoltaika (słoneczna), mikro-generatory wiatrowe, zlewnia deszczowa do nawadniania oraz ogrzewanie i chłodzenie wspomagane geotermalnie. Masz możliwość udziału w zaprojektowaniu wyjątkowych miejsc do życia na świeżym powietrzu, które wtapiają się w sosny, buki i modrzewie, oddychają nieograniczoną przestrzenią, nie śmiecą. W Domki Marysia dbamy o dobre samopoczucie i zrównoważony rozwój, teraz i w przyszłości.

POMOC SĄSIEDZKA

Pojawiając się w jakimś miejscu najpierw poznajemy okolicznych mieszkańców. Chcemy żyć w symbiozie: wspierać rolników, kupować od nich lokalne produkty, móc przyjść z dziećmi na spacer do obory, wziąć udział w sianokosach albo po prostu pożyczyć soli. Nasi sąsiedzi mogą liczyć na pracę w naszych Letniskach. 

ZERO WYCINKI DRZEW

Wierzymy, że domy zostaną na dłużej a sąsiedztwo drzew jest nam potrzebne do życia. Nie stosujemy inwazyjnego podejścia i nie wyciskamy z terenu każdego metra pod zabudowę. Projektujemy budynki, które dostosowują się do zastanych warunków, bo wybieramy takie tereny, które umożliwiają niewycinanie ani jednego drzewa podczas budowy.

EKOLOGICZNE MATERIAŁY

Stawiamy na ekologię. Uważamy, że na zdrowiu swoim i rodziny nie należy oszczędzać, dlatego w naszych projektach preferujemy budynki, wykonane z antyalergicznego drewna klejonego krzyżowo, płyty CLT, która jest uznawane na świecie jako materiał przyszłości. Płyty są ognio i wodoodporne, dźwiękoszczelne, wytrzymują obciążenia statyczne, zawierają 0,6% ekologicznego kleju, przyjaznemu środowisku. 

 

PRZYDATNE LINKI: https://www.rebez.pl/

Kim jesteśmy

Domki Marysia

Realizujemy budowy domów prefabrykowanych w technologii szkieletu drewnianego w całej Polsce. Jesteśmy Partnerem sekcji "Domy gotowe" Extradom. Możesz zlecić nam budowę domu prefabrykowanego w technologii szkieletu drewnianego korzystając z naszych gotowych projektów lub wybrać dowolny projekt z Katalogu Projektów Extradom i zlecić nam jego indywidualną wycenę i realizację.

Historia realizacji

Domek marysia 07

Poznaj ofertę tego domu

Domek Marysia 07