Zarabiaj na nieruchomościach rekreacyjnych

Zostań pasywnym inwestorem

Jak zarabiać na nieruchomościach rekreacyjnych?

Czy wiesz, że zdecydowana większość Polaków zadeklarowała w 2022 roku chęć spędzenia wakacji w naszym kraju? Aż 18% osób zadeklarowało chęć wynajęcia domu lub domku wakacyjnego. 

Na drugim miejscu, według badania przeprowadzonego przez OLX, znalazły się gospodarstwa agroturystyczne i inne kwatery oferowane przez właścicieli na wsi (17 proc.). Zainteresowanie tą formą noclegu też nie zaskakuje, bo wpisuje się w światowy trend, z którego wynika, że coraz więcej osób ceni sobie wypoczynek w zgodzie z naturą, wypełniony zdrową aktywnością i dający dostęp do wyżywienia wysokiej jakości.

Przeglądając dane z wyszukiwarki OLX, można uznać, że złożone w badaniu deklaracje nie były rzucaniem słów na wiatr. W tegorocznych wyszukiwanych na OLX lokalizacjach królowały miejscowości nadmorskie (łącznie 43 proc.). Drugie miejsce zajmowały regiony górskie (23 proc.). Najczęściej wyszukiwanymi miastami tego sezonu były: Gdańsk, Zakopane, Kołobrzeg i Władysławowo.

Jeśli interesuje Cię zrealizowanie w 2023 roku Inwestycji, dotyczącej domu na wynajem, mamy dla Ciebie konkretną ofertę!

Zapisz się na cykl spotkań online, podczas których otrzymasz oferty "gotowców" inwestycyjnych, opracowany przez nasz zespół!

Na co zwracaliśmy uwagę przed dokonaniem wyboru, przed wytypowaniem naszych ofert?

 • Szukaliśmy działek w konkretnych miejscach, na bazie raportów analitycznych, dotyczących stawek najmu oraz ilości sprzedanych noclegów
 • analizowaliśmy wyłącznie takie oferty, które gwarantowały nam "premię" już na etapie gruntu, czyli szukaliśmy okazji
 • Weryfikowaliśmy czy na wytypowanych przez nas działkach działce można w ogóle zbudować preferowane obiekty
 • Sprawdzaliśmy jakie nakłady należy ponieść przed budową aby zrealizować Inwestycję
 • Przygotowywaliśmy chłonność działki, czyli analizowaliśmy jaki budynek i w jakim układzie może być ulokowany w danej działce
 • Opracowaliśmy projekt architektoniczny, który wpisuje się w ograniczenia i możliwości danego terenu
 • Budżetowaliśmy budowę 
 • Analizowaliśmy opłacalność najmu danego miejsca
 • Jeśli dane miejsce wyczerpało listę zastrzerzen i watpliwości - trafiało na naszą listę "gotowców".

 

Oczywiście sukces danej lokalizacji jest uzależniony od wielu czynników, na które po budowie nie mamy wpływu: kluczowym czynnikiem sukcesu jest poza lokalizacją - marketing miejsca i kanały sprzedazy noclegów, niemniej jednak Ci, którzy zamierzają w najbliższym czasie zainwestować w butikowe miejsca rekreacyjne - nie będą zawiedzeni!

Formuła spotkań.

Spotkania online są dedykowane zamkniętej grupie Klientów, pragnących zainwestować w najbliższym czasie w ośrodek wczasowy/butikowy projekt rekreacyjny. Zapraszamy do udziału w spotkaniach osoby, których celem jest otrzymanie konkretnych ofert nieruchomości w budżetach od 500 000 zł. Oferty, prezentowane podczas zamkniętych spotkań online nie są ofertami publicznymi i nie będą prezentowane w internecie.

Jak się zapisać:

1. Wyślij maila: domki.marysia@gmail.com prosimy o kilka słów na słów na swój temat (my się już przedstawiliśmy :-)) i wskazanie jakie rejony Polski Cię interesują i jaki masz budżet

2. otrzymasz zaproszenie na wskazane przez Ciebie webinarium dotyczące konkretnego miejsca (!)

3. po informacji, dotyczącej chęci udziału w spotkaniu, otrzymasz dokumenty dotyczące zachowania poufności

3. podczas spotkania online, będą prezentowane konkretne oferty, które nie będą publikowane na stronie internetowej. Oferty dotyczą zakupu nieruchomości: 

 • sprzedaż własności - działka z domem rekreacyjnym
 • sprzedaż udziałów w spółce celowej, realizującej inwestycję w postaci letniska
 • sprzedaż udziałów w kameralnym projekcie rekreacyjnym wraz z opcją wynajmu

4. Zależy nam na zachowaniu kameralności i preferujemy współpracę w mniejszych grupach.

 

 

Dorota Burzec, CEO Domki Marysia

Spotkania prowadzi:

Dorota Burzec, CEO Domki Marysia Sp z o.o. Swoją karierę zaczynała w mediach biznesowych: Rzeczpospolitej, Newsweek Polska, Forbes i Harvard Business Review. Od 8 lat zajmuje się nieruchomościami, specjalizowała się w segmencie instytucjonalnym i B2B, realizowała projekty inwestycyjne dla deweloperów, prywatnych inwestorów i funduszy. Dorota zajmuje się budową domów dla Klientów Indywidualnych oraz deweloperów, prowadzi także Indywidualne Konsultacje.

 

 

Zapowiedzi projektów Inwestycyjnych

Karpacz

4 budynki na działce o powierzchni 1800 mkw. Działka o statusie budowlanym w odległości 3 km od deptaka głównego w Karpaczu. Otoczenie: hotele i pensjonaty. Rentowność 7%

Zgłoś się jeśli interesuje Cię ten projekt

Arciechów

12 budynków w kompleksie wypoczynkowym w lesie. Działka budowlana. Sauny i banie w wytypowanych budynkach. Otoczenie: domki letniskowe, Narew, Zalew Zegrzyński. Rentowność 7%

Zgłoś się jeśli interesuje Cię ten projekt

Świnoujście

Kompleks domków rekreacyjnych z częścią wspólną, basenem i strefą relaksu. Otoczenie: domki i apartamenty na wynajem. Odległość od rzeki Świna 100 m. Rentowność 7%

Zgłoś się jeśli interesuje Cię ten projekt

Zgłoś się do Klubu Inwestora

Przedstaw się, napisz czego oczekujesz, jaka wielkość projektu Cię interesuje. Prosimy o podanie preferencji dotyczących wariantu Klubowego.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.

Kim jesteśmy

Domki Marysia

Realizujemy budowy domów prefabrykowanych w technologii szkieletu drewnianego w całej Polsce. Jesteśmy Partnerem sekcji "Domy gotowe" Extradom. Możesz zlecić nam budowę domu prefabrykowanego w technologii szkieletu drewnianego korzystając z naszych gotowych projektów lub wybrać dowolny projekt z Katalogu Projektów Extradom i zlecić nam jego indywidualną wycenę i realizację.

Historia realizacji

Domek marysia 07

Poznaj ofertę tego domu

Domek Marysia 07