Workation w Polsce

Workation w Polsce – Twórz miejsce do zdalnej pracy i zarabiaj na nim dzięki Domki Marysia

Czy marzysz o stworzeniu idealnego miejsca do zdalnej pracy, które nie tylko zapewni Ci komfort i inspirację, ale również pozwoli na generowanie dodatkowych dochodów? Firma Domki Marysia ma dla Ciebie idealną ofertę! Dzięki naszej kompleksowej obsłudze budowy domu, możesz stworzyć unikalne miejsce do pracy, a jednocześnie czerpać zyski z wynajmu, gdy sam w nim nie przebywasz.

W dzisiejszych czasach wiele osób decyduje się na pracę zdalną, a workation - czyli połączenie pracy i wakacji - stało się coraz popularniejsze. Polska oferuje wiele atrakcyjnych miejsc, które mogą być idealne do stworzenia takiego miejsca do pracy i zarabiania. Dlatego warto skorzystać z kompleksowej oferty Domki Marysia, która specjalizuje się w budowie domów o wysokim standardzie i funkcjonalności.

Jedną z największych korzyści pracy zdalnej jest możliwość pracy z dowolnego miejsca. Dzięki Domki Marysia, możesz stworzyć dom w wybranej lokalizacji w Polsce, która spełnia Twoje oczekiwania pod względem otoczenia, klimatu czy atrakcji turystycznych. Może to być malownicza wieś w górach, nadmorski kurort czy urokliwe jezioro. Tworząc swoje miejsce pracy w takiej lokalizacji, możesz czerpać inspirację z pięknej przyrody i jednocześnie zachęcać innych do skorzystania z oferty wynajmu.

Domki Marysia oferuje kompleksową obsługę budowy domu, co oznacza, że możesz zaufać nam na każdym etapie procesu. Profesjonalny zespół firmy zadba o solidne wykonanie i dbałość o detale, tak aby Twój dom był nie tylko funkcjonalny, ale również estetyczny. Możesz wybrać jeden z gotowych projektów domów lub skorzystać z opcji dostosowania projektu do swoich indywidualnych potrzeb.

Ciekawym rozwiązaniem, które oferuje Domki Marysia, jest możliwość zarabiania na wynajmie domu, gdy sam w nim nie przebywasz. Jeśli Twoje miejsce pracy wymaga częstych wyjazdów lub podróży służbowych, możesz wynająć swoje domowe biuro innym osobom, które poszukują inspirującego miejsca do pracy zdalnej. W ten sposób możesz generować dodatkowe dochody i zarządzać swoją nieruchomością w opłacalny sposób.

Wynajem domu na workation czy długoterminowy pobyt staje się coraz popularniejszy, zwłaszcza wśród osób poszukujących ciekawych miejsc do pracy zdalnej. Dzięki Domki Marysia, możesz stworzyć takie miejsce, które będzie nie tylko Twoim komfortowym biurem, ale również atrakcyjnym miejscem dla innych osób, które szukają inspiracji i możliwości pracy w pięknym otoczeniu.

Podsumowując, Domki Marysia to doskonała oferta dla osób pragnących stworzyć miejsce do zdalnej pracy w Polsce. Dzięki naszej kompleksowej obsłudze budowy domu, możesz spełnić swoje marzenie o idealnym miejscu do pracy, jednocześnie generując dodatkowe dochody z wynajmu. Skorzystaj z tej możliwości i stwórz miejsce, które będzie inspirujące zarówno dla Ciebie, jak i dla innych osób poszukujących workation w Polsce.

 


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA