Nowe projekty domów 2023

Projekt domu w stylu nowoczesnej stodoły może być bardzo interesujący i oryginalny. Oto kilka sugestii, które mogą Ci pomóc w jego stworzeniu:

  1. Wykorzystaj elementy charakterystyczne dla stodoły, takie jak duże przeszklone drzwi, drewniane belki, czy wystrój rustykalny. Jednocześnie wprowadź do projektu nowoczesne rozwiązania, takie jak płaski dach czy minimalistyczne formy.

  2. Zaprojektuj otwarty salon z wysokim sufitem i dużymi oknami, które będą wpuszczać dużo światła do wnętrza. Współczesne technologie pozwalają na zastosowanie dużych przeszkleń bez obawy o utratę ciepła.

  3. Wybierz minimalistyczną kolorystykę, która będzie się składać z jasnych odcieni drewna, bieli, szarości, a może również czerni, która stworzy nowoczesny kontrast.

  4. Wykorzystaj meble i dodatki z naturalnych materiałów, takich jak drewno, kamień, beton i stal, aby podkreślić rustykalny charakter stodoły.

  5. Zastosuj energooszczędne rozwiązania, takie jak instalacja paneli słonecznych, pompy ciepła, czy systemy odzysku ciepła, co pozwoli na obniżenie kosztów eksploatacji domu.

  6. Zadbaj o harmonijne połączenie wnętrza i otoczenia, np. poprzez zaaranżowanie tarasu lub ogródka, który będzie naturalnym przedłużeniem salonu.

  7. Nie zapomnij o praktycznych rozwiązaniach, takich jak duże szafy, schowki, czy praktyczne rozwiązania w kuchni.

Pamiętaj, że projektowanie nowoczesnej stodoły to kwestia indywidualnych preferencji i potrzeb, więc możesz zawsze dostosować powyższe sugestie do swojego gustu i stylu życia.


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA