W co zainwestować w 2021 roku?

w zasadzie mamy już końcówkę 2020 wiec można pokusić się o podsumowanie.

Cóż, myśle, ze to był trudny rok dla nas wszystkich. Ale tez bardzo owocny, jeśli tylko udało się uspokoić nerwy, złapać trochę dystansu i wykorzystać czas na przemyślenia. Dla nas droga w tym roku była bardzo wyboista ale finiszujemy z klasa! Realizujemy nasz pilotażowy projekt inwestycyjny domków letniskowych w Bojanach nad Bugiem i jestem naprawdę dumna z tego jak intensywnie wchodzimy w kolejny rok.

Jeśli zapytalibyście mnie w co inwestować w 2021 roku oczywiście odpowiem, ze w domki letniskowe. Ale postaram się to niesentymentalnie uzasadnić. 

Dlaczego warto inwestować w domki letniskowe?

1. Jest to dostępna cenowo inwestycja. Nasze projekty zaczynaja się już od 199 tys zł. Oczywiście cena zależy od lokalizacji, standardu domku, ale staramy się optymalizować projekty budżetowo.

2. jest to inwestycja rentowna. Średni czynsz najmu za dobę to od 250-400 zł, co przy obłożeniu tylko sezonowym daje całkiem niezły pasywny dochód.

3. rosnący trend glampingu. Miała to być sezonowa moda ale wyglada na to ze zamierza się utrzymać. Popularność platformy Slowhop, gdzie miesięcznie jest ponad 1 mln wejść na stronę, świadczy o tym, ze Polacy kochają glamping i chcą odpoczywać w ciekawych miejscach. Jesteśmy 3 krajem na świecie po stanach zjednoczonych i Kanadzie gdzie wg google najczęściej było szukane słowo „glamping”.

4. Ekologia. Klienci są na szczęście coraz bardziej świadomi swojego wpływu na środowisko i starają się „używać mniej”. Czyli dążymy do większej równowagi w konsumpcji dóbr jako społeczeństwo i nie jest nam obojętne czy pijemy w plastikowej czy w szklanej butelce. W projekcie Domki Marysia dążymy do jak najlepszego wykorzystania zasobów: domki letniskowe są wykonane z ekologicznych materiałów, korzystamy z lokalnych wykonawców aby ograniczyć wpływ na środowisko wielokilometrowym transportem; na życzenie Klienta możemy zainstalować zarówno pompę ciepła jak i panele fotowoltaiczne aby domek był niemal całkowicie niezależny energetycznie i „sam na siebie pracował”. 

 

Warto zatem przyjrzeć się nie tylko naszym projektom, porównać oferty najmu mieszkań, przede wszystkim na pewno dywersyfikować swoje inwestycje.


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA