Rezydencja Gwyneth Paltrow w Kalifornii

Gwyneth Paltrow, znana aktorka i bizneswoman, również zdecydowała się na budowę swojego domu w Kalifornii w technologii szkieletowej. Jej dom o powierzchni około 8 000 stóp kwadratowych (około 743 metrów kwadratowych) został zaprojektowany z myślą o ekologii i przyjazności dla środowiska.

Dom Gwyneth Paltrow składa się z pięciu sypialni, siedmiu łazienek, jadalni, kuchni, salonu oraz sali kinowej. W domu znajdują się także dwa kominki oraz piękne, przestronne okna, które zapewniają wiele naturalnego światła.

W ramach dbałości o środowisko, w domu zostały zastosowane materiały ekologiczne i odnawialne, takie jak drewno, kamień i szkło. Projekt domu został zaprojektowany z myślą o minimalizowaniu zużycia energii, co oszczędza koszty i przyczynia się do ochrony środowiska.

Dom Gwyneth Paltrow ma piękne widoki na okolicę i znajduje się na dużym, zalesionym terenie, który zapewnia prywatność i spokój. W ramach dbałości o przyrodę, teren został odpowiednio zagospodarowany, aby zachować naturalne krajobrazy.

Podobnie jak Kevin Costner, Leonardo Di Caprio czy Kate Winslet,  Gwyneth Paltrow wykorzystała technologię szkieletową do budowy swojego domu ze względu na jej elastyczność w projektowaniu oraz przyjazność dla środowiska. Ten piękny, ekologiczny dom jest doskonałym przykładem na to, jak można wykorzystać zalety tej technologii w budownictwie rezydencjonalnym, również w przypadku gwiazd i celebrytów.

 

 


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA