Przegląd ciekawych ofert terenów pod domy rekreacyjne w okolicy Warszawy

Przegląd ciekawych ofert terenów pod domy rekreacyjne w okolicy Warszawy

Wiele osób, z którymi mam kontakt na co dzień szuka ciekawej działki pod inwestycję rekreacyjną. Niestety w ostatnim czasie zrobił sie b duży ruch w tym temacie i ciekawsze projekty uciekają dosyć szybko. Dużo osób ma też problem z dokonaniem oceny terenu pod względem możliwości budowy. Dzwonicie do mnie z pytaniem o budowę domku rekreacyjnego na działkach w lesie albo gdzieś, gdzie NIE DA się legalnie wybudować żadnego obiektu poza ustawieniem namiotu. Nie ma też czegoś takiego jak "budynek niezwiązany z gruntem", co rzekomo umożliwia budowanie domków 35 mkw bez żadnych zgód.

Poniżej moje osobiste typy ciekawych terenów wraz z potencjalną bryłą, którą można ulokować i kosztami. Po naciśnięciu na linka, wchodzicie w pinezkę terenu.

Południe Warszawy

Okolica: Pilica, Warka, Biała Góra, Głowaczów, Rządza.

Atutem i cechą wspólną wszystkich wytypowanych lokalizacji jest sielski rejon i zabudowa rekreacyjna. Bliskie otoczenie lasu, bliskie otoczenie rzeki. Wszystkie tereny mają uregulowaną sytuację planistyczną, czyli albo posiadają warunki zabudowy albo są objęte planem miejscowego zagospodarowania, dzięki czemu rzeczywiście budowy na tych gruntach mogą się odbyć. Wytypowałam działki pod domki "na zgłoszenie", mogę przygotować kolejne zestawienie z działkami pod większe nieruchomości.  

- Biała Góra. Działka 5 200 mkw, cena 35 zł/mkw, możliwość podziału na działki 1000 mkw. Fajnie zalesiona, co nie dla każdego jest atutem oczywiście. Pilica jest po drugiej stronie rzeki. Co może tam powstać? Domki rekreacyjne do 35 mkw.

- Głowaczów, Puszcza Stromecka. Działka 1100 mkw, cena 100 zł/mkw. Teren unikalny ze względu na położenie około 200 m od rzeki Radomki i otoczenie Puszczy Stromeckiej. Jest już w pełni uzbrojona i posiada warunki zabudowy, które umożliwiają postawienie na niej domku 35 mkw.

- Rządza, nad rzeką Rządza. Ciekawa działka nad rzeką, z możliwością zabudowy dwoma domkami. Aktualne budynki nadają się do wyburzenia. Media podłączone ale również wymagałyby zwiększenia "mocy". Można zbudować 2 domki 35 mkw.

 

Domki, które mogą powstać na tych terenach, to np Domki Marysia "Nowoczesna Stodoła".

Poniższy domek to budynek "na zgłoszenie", podana cena dotyczy budynku w stanie deweloperskim. Koszt wykończenia jest uzależniony od standardu wykonania.


Zgłoś Budowę domku Nowoczesna Stodoła

Dziękujemy za kontakt, zazwyczaj odpowiadamy niezwłocznie
Value is required
Dziękujemy!

Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA