Projekty wnętrz domów do 70 mkw

Trendy w projektowaniu domów


Kiedyś dom był domem. Miał cztery ściany, dach i był miejscem, w którym się mieszkało. Ale teraz już nie! Sprawdź, jakie rodzaje domów modułowych wybierają dziś Polacy:

1. Estetyka minimalistyczna - to zdecydowanie najpopularniejszy wybór wśród osób poszukujących domu modułowego i łatwo zrozumieć, dlaczego.2. Wszystko kręci się wokół kuchni - choć kiedyś wiele osób decydowało się na budowę domów modułowych z małymi kuchniami i dużymi salonami, ostatnio ten trend się odwrócił. Teraz wiele osób decyduje się na przestronne kuchnie, w których mogą przyjmować gości.3. Wysokość sufitu - choć niektórzy lubią mieć niższe sufity, które sprawiają, że pomieszczenie wydaje się bardziej intymne i przytulne, wielu nabywców domów modułowych decyduje się obecnie na wyższe sufity.  Domy w stylu nowoczesnej stodoły charakteryzują się często wysokimi sufitami, które osiąga się dzięki otwarciu budynku aż do kalenicy. Pomaga to stworzyć wrażenie przestronności, które trudno osiągnąć przy niskich sufitach.

 

4. Przeszklenia - niewielkie okna to już przeszłość. Teraz Klienci poszukują projektów z ogromnymi przeszkleniami, dzięki czemu będą mogli korzystać ze światła i cieszyć się pięknym widokiem na swój teren przez cały rok.

 

 

 

SPRAWDŹ NASZE PROJEKTY DOMÓW MODUŁOWYCH, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I USTAL TERMIN BUDOWY SWOJEGO DOMU:

 


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA