Przedstawiamy się

Domki Letniskowe Marysia to projekt pomyślany jako gotowy produkt: domku letniskowego w zabudowie kontenerowej, drewnianej typu Brda, domku na drzewie zlokalizowanego w małych, kameralnych wioskach gdzie znajduje się maksymalnie 15 wolnostojących obiektów. Lokalizacje wiosek umożliwiają bezpośredni kontakt z przyroda, charakteryzują się unikalnym miejscem, niesamowitym widokiem albo pięknem i „dobra energia”. Domki Marysia otrzymujecie Państwo zaprojektowane indywidualnie według Państwa oczekiwań i spodziewanego standardu. 

Wlascicielka konceptu Domki Marysia kilkanaście lat wcześniej, mieszkając w centrum Warszawy przy placu Zbawiciela nim zaczął być tym tym placem ZBAWICIELA, kupiła kawał ziemi w urokliwej wsi na Mazowszu z myślą o przeniesieniu tam drewnianego domu i urządzeniu siedliska. Po przeprowadzce do domu pod Warszawa, koncepcja siedliska w Bojanach zamieniła sie na projekt Domków Marysia. Ale ten projekt rodził się latami, niespiesznie, dojrzewał, ewoluował i w końcu jest.

Swoje życie zawodowe przez wiele lat wiązałam z praca w mediach biznesowych: tworzyłam sukces Harvard Business Review, wprowadzałam na rynek magazyn Forbes, pracowałam w Newsweeku i Rzeczpospolitej. Przez 8 lat prowadziłam Agencje PR. W ostatnim czasie zajmowałam się nieruchomościami, pracowałam z deweloperami i funduszami inwestycyjnymi. Od kilku miesięcy spędzam czas ucząc w domu córkę, czytając książki, dochodzę do mistrzostwa w przygotowywaniu makaronu i szlifuje umiejetność wypiekania sufletu czekoladowego. Codziennie chodzę z rodzina na spacer do lasu i czuję jak wiele daje mi mieszkanie we własnym domu w bliskim sąsiedztwie przyrody. Obserwujemy jak zmieniają się pory roku i naprawdę cieszymy sie życiem.

Domki Marysia są dla tych, którzy pragną wyciszenia, rezonansu z przyroda, chcą  zatroszczyć się o siebie i wrócić do miasta z większym dystansem  do świata. 

 


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA