Nowoczesne projekty domów modułowych

W poniższym artykule znajdą Państwo zbiór najciekawszych projektów nowoczesnych domów modułowych.

Proponujemy oryginalne rozwiązania pozwalające na budowę domu o nietypowym układzie pomieszczeń, z unikalnymi elewacjami i projektem dachu. Nasze projekty mogą być budowane na dowolnej działce, niezależnie od jej kształtu i wielkości. Dom powstaje jako zestaw modułów, które są w całości produkowane w fabryce, a następnie dostarczane na miejsce budowy. Co sprawia, że nasze projekty domów są modułowe?

Domy modułowe są budowane w sekcjach, czyli "modułach", które są konstruowane w fabryce, a następnie przewożone na miejsce budowy, gdzie są montowane na trwałym systemie fundamentów. Domy modułowe wymagają trwałych fundamentów, podczas gdy domy produkowane potrzebują tylko tymczasowego systemu podparcia. Jeśli dom modułowy ulegnie poważnemu uszkodzeniu w wyniku pożaru lub wadliwej konstrukcji, zazwyczaj można go łatwo naprawić. Ponieważ domy modułowe są budowane z otwartych elementów, można je dostosować do własnych upodobań i potrzeb. Większość warunków pogodowych nie wpływa na budowę domów modułowych w takim stopniu, jak w przypadku domów budowanych metodą tradycyjną, ponieważ w trakcie procesu budowy są one mniej narażone na działanie czynników zewnętrznych. W rzeczywistości niektóre domy modułowe są tak dobrze skonstruowane, że spełniają wszystkie normy dotyczące odporności na wiatr i efektywności energetycznej o wiele lepiej niż domy budowane w sposób konwencjonalny!

 

 

 

Sprawdź nasze projekty nowoczesnych domów modułowych:

 

 


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA