Nowoczesne domki letniskowe do 35m2

Nowoczesne domki letniskowe do 35m2

Nowoczesne domki letniskowe o powierzchni do 35m2 to świetny wybór dla osób szukających alternatywnego sposobu spędzenia urlopu czy weekendu. Dzięki swojemu małemu rozmiarowi, są one idealne dla par, małych rodzin lub grupy przyjaciół.

Takie domki zwykle składają się z jednego lub dwóch pokojów, łazienki oraz kuchni lub aneksu kuchennego. Ich architektura i wystrój są zwykle bardzo nowoczesne i minimalistyczne, co wpisuje się w obecne trendy w projektowaniu wnętrz.

Ważną cechą nowoczesnych domków letniskowych jest ich wysoka energia oszczędnościowa, dzięki zastosowaniu specjalnych rozwiązań izolacyjnych oraz urządzeń do odzyskiwania ciepła. Dzięki temu, koszty eksploatacji takiego domku są znacznie mniejsze niż w przypadku tradycyjnych budynków.

Wielu producentów oferuje też możliwość dostosowania projektu domku do indywidualnych potrzeb klienta, np. poprzez dodanie dodatkowego pokoju czy powiększenie łazienki. Dzięki temu, można stworzyć dom letniskowy, który idealnie odpowiada naszym potrzebom i oczekiwaniom.

Podsumowując, nowoczesne domki letniskowe do 35m2 to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają niedrogiej i energooszczędnej alternatywy dla tradycyjnych domów letniskowych. Ich nowoczesny design i funkcjonalność przyciągają coraz większą liczbę klientów, a wysoka rentowność inwestycji sprawia, że są one również atrakcyjne dla przedsiębiorców inwestujących w branży turystycznej.

Zaufaj naszej firmie i zrealizuj swoje marzenie o własnym domku letniskowym. Nasza wieloletnia praktyka oraz liczne zadowolone klienty świadczą o wysokiej jakości naszych usług. Budując domki letniskowe stosujemy tylko najlepsze materiały i dbamy o każdy detal, tak aby efekt końcowy był dokładnie taki, jakiego oczekujesz. Dzięki naszej pomocy możesz mieć pewność, że Twój dom letniskowy będzie nie tylko piękny i funkcjonalny, ale także energooszczędny i przystosowany do potrzeb Twojej rodziny. Skontaktuj się z nami i zacznij planować swój wymarzony dom letniskowy już dziś!
Zapoznaj się z naszą ofertą na nowoczesne domki letniskowe do 35m2

Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA