Nowoczesna stodoła z antresolą

Nowoczesna stodoła z antresolą – Przestrzeń, która inspiruje

Marzysz o przestronnym i funkcjonalnym miejscu, które łączy w sobie nowoczesny design z niepowtarzalnym stylem wiejskiej stodoły? Oto przedstawiamy Ci koncept nowoczesnej stodoły z antresolą – innowacyjne rozwiązanie architektoniczne, które zapewni Ci nie tylko dodatkową przestrzeń, ale także niepowtarzalny klimat. Ta kombinacja nowoczesności i tradycji tworzy unikalne miejsce, które zainspiruje Cię do spełnienia Twoich marzeń. Zapraszamy do odkrycia piękna nowoczesnej stodoły z antresolą i doświadczenia magii tej wyjątkowej przestrzeni.

Przestronność i funkcjonalność – Wykorzystaj przestrzeń w pełni

Nowoczesna stodoła z antresolą to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących większej przestrzeni do życia, pracy lub twórczego rozwoju. Antresola stanowi dodatkowe piętro, które można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Może to być sypialnia, gabinet, przestrzeń do pracy twórczej czy po prostu relaksacyjne miejsce do wypoczynku. Otwarty układ parteru natomiast tworzy przestronną strefę dzienną, gdzie możesz urządzić salon, jadalnię i kuchnię – wszystko w jednym otwartym wnętrzu, które sprzyja swobodnemu przepływowi i tworzy przyjazną atmosferę.

Nowoczesny design – Harmonia estetyki i funkcjonalności

Nowoczesna stodoła z antresolą łączy w sobie estetykę nowoczesnego designu z praktycznymi rozwiązaniami przestrzennymi. Czyste linie, minimalistyczne formy i starannie dobrane materiały nadają budynkowi elegancki wygląd, który pasuje do współczesnego stylu życia. Duże okna wkomponowane w elewację zapewniają obfitą ilość naturalnego światła, dodając wnętrzu przestrzeni i świeżości. Wykorzystanie nowoczesnych materiałów, takich jak stal, szkło i drewno, podkreśla innowacyjny charakter stodoły, tworząc jednocześnie harmonijną całość.

Różnorodność zastosowań – Stwórz własną przestrzeń

Nowoczesna stodoła z antresolą daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Możesz stworzyć przestrzeń dopasowaną do Twojego stylu życia i potrzeb. Antresola może pełnić rolę sypialni, gabinetu, biblioteki lub nawet fitness roomu – zależy tylko od Twojej wyobraźni. Parter natomiast może być przestrzenią otwartą, gdzie salon, jadalnia i kuchnia tworzą jedną harmonijną całość. Ta wielofunkcyjna stodoła z pewnością dostarczy Ci inspiracji i zapewni odpowiednie warunki do realizacji Twoich pasji i zainteresowań.

Profesjonalna firma budująca domy w stylu nowoczesnej stodoły – Zaufaj Domkom Marysia Jeśli marzysz o posiadaniu nowoczesnej stodoły z antresolą, ale nie wiesz, jak zrealizować ten projekt, firma Domki Marysia jest odpowiednim partnerem, na który możesz polegać. Z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej i specjalizacją w budowie domów w stylu nowoczesnej stodoły, firma ta gwarantuje wysoką jakość, solidność oraz pełne zadowolenie klientów. Domki Marysia to zespół profesjonalistów, którzy doskonale rozumieją potrzeby i oczekiwania swoich klientów. Współpracując z nimi, masz pewność, że Twój projekt zostanie zrealizowany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Firma oferuje kompleksowe usługi budowlane, począwszy od koncepcji projektu, poprzez budowę i wykończenie, aż po finalne efektywność energetyczną i estetyczne wykończenie wnętrza. Współpraca z firmą Domki Marysia to także gwarancja elastyczności i indywidualnego podejścia. Słuchają uważnie Twoich potrzeb i preferencji, doradzają najlepsze rozwiązania i wychodzą naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Dzięki temu, budowa nowoczesnej stodoły z antresolą staje się przyjemnym procesem, a efekt końcowy przekracza Twoje najśmielsze oczekiwania. Niezwłocznie skontaktuj się z firmą Domki Marysia i rozpocznij realizację swojego marzenia o nowoczesnej stodole z antresolą. Zaufaj doświadczeniu, profesjonalizmowi i pasji, jakimi firma ta wykonuje swoje usługi. Dzięki nim, możesz mieć pewność, że Twój dom będzie nie tylko piękny i funkcjonalny, ale również trwały i dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA