Nowoczesna stodoła z antresolą

Nowoczesna stodoła z antresolą to doskonały pomysł dla osób, które potrzebują dodatkowej przestrzeni do przechowywania swojego dobytku lub maszyn rolniczych, a jednocześnie chcą mieć możliwość skorzystania z antresoli jako dodatkowego pomieszczenia.

Antresola to często zastosowany element w budynkach magazynowych, który umożliwia maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni. W przypadku stodoły, antresola może być wykorzystana jako dodatkowa przestrzeń do składowania siana lub innych materiałów, a także jako pomieszczenie biurowe lub gospodarcze.

Nowoczesna stodoła powinna być zaprojektowana z uwzględnieniem najnowszych trendów w architekturze i wykorzystaniem nowoczesnych materiałów, takich jak płyty warstwowe czy płyty kompozytowe. Warto też zwrócić uwagę na optymalizację przestrzeni wewnątrz stodoły, tak aby zwiększyć jej funkcjonalność.

Podsumowując, nowoczesna stodoła z antresolą to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują dodatkowej przestrzeni do przechowywania swojego dobytku lub maszyn rolniczych, a jednocześnie chcą mieć możliwość skorzystania z antresoli jako dodatkowego pomieszczenia. Ważne jest, aby projekt był dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkowników, a także żeby uwzględniał nowoczesne trendy i rozwiązania technologiczne.

Poznaj kolekcję domów w stylu nowoczesna stodoła z antresolą.

 


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA