Nowoczesna stodoła w mieście.

Dom w stylu nowoczesnej stodoły może pasować również do działki miejskiej ze względu na wiele czynników, takich jak:

  1. Estetyka: Styl nowoczesnej stodoły oferuje minimalistyczne, proste linie, które są popularne również w miastach. Styl ten może być łatwo dostosowany do miejskiej przestrzeni i cieszyć się popularnością wśród miłośników designu.

  2. Funkcjonalność: Nowoczesne stodoły są projektowane z myślą o maksymalnej funkcjonalności i wygodzie użytkowania. Dzięki temu, domy w tym stylu są idealne dla osób, które szukają praktycznych rozwiązań w swoim domu, bez względu na to, czy mieszkają na wsi, czy w mieście.

  3. Materiały: Nowoczesne stodoły są zwykle wykonane z naturalnych materiałów, takich jak drewno, kamień i szkło, co czyni je bardziej ekologicznymi i przyjaznymi dla środowiska. Te same materiały mogą być z powodzeniem wykorzystane w projektach domów miejskich.

  4. Otwarte przestrzenie: Nowoczesne stodoły są zwykle projektowane z dużymi, otwartymi przestrzeniami, które są doskonałe dla osób, które szukają przestrzeni do relaksu i spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Te same zalety można wykorzystać w projektach domów miejskich, aby stworzyć przestronne i przyjazne wnętrza.

  5. Dostęp do natury: Nowoczesne stodoły zwykle posiadają duże okna i podwójne drzwi prowadzące na zewnątrz, co pozwala na dostęp do natury i maksymalne wykorzystanie naturalnego światła i powietrza. To samo można osiągnąć w domach miejskich, szczególnie jeśli posiadają one ogród czy taras.

Wszystkie te cechy sprawiają, że dom w stylu nowoczesnej stodoły może być atrakcyjnym rozwiązaniem również dla osób, które chcą mieszkać w mieście, nie rezygnując z estetyki i wygody charakterystycznych dla tego stylu.


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA