Nowoczesna stodoła parterowa

Nowoczesna stodoła parterowa – Połączenie stylu i funkcjonalności

Marzysz o unikalnej przestrzeni, która łączy w sobie urok rustykalnego stylu ze współczesną funkcjonalnością? Przedstawiamy Ci koncept nowoczesnej stodoły parterowej – idealnego rozwiązania dla osób poszukujących oryginalnego miejsca do życia lub pracy. Ta nowatorska interpretacja tradycyjnej stodoły zapewni Ci komfort, swobodę oraz mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem nowoczesnej stodoły parterowej i odkrycia, jak ta niezwykła przestrzeń może spełnić Twoje najskrytsze marzenia.

Innowacyjny projekt – Harmonia formy i funkcji

Projekt nowoczesnej stodoły parterowej został stworzony z myślą o zaspokojeniu potrzeb współczesnego człowieka. Ta unikalna konstrukcja łączy w sobie estetykę nowoczesnego designu z praktycznym rozwiązaniem przestrzennym. Projektanci i architekci wnętrz poświęcili wiele uwagi każdemu detalowi, aby stworzyć harmonijną całość, która spełnia najwyższe standardy jakości i estetyki.

Przestronność i funkcjonalność – Dom dostosowany do Twojego stylu życia

Nowoczesna stodoła parterowa charakteryzuje się przestronnością i elastycznością przestrzeni. Otwarty układ wnętrza pozwala na swobodny przepływ pomiędzy pomieszczeniami, tworząc atmosferę przestronności i komfortu. Duże okna wkomponowane w elewację zapewniają obfitość naturalnego światła, wprowadzając do wnętrza przyjemną aurę. Dzięki temu możesz cieszyć się jasnym i przyjaznym otoczeniem przez cały rok.

Elegancja w detalu – Estetyka nowoczesnego designu

Nowoczesna stodoła parterowa wyróżnia się również wyjątkowym designem, który zachwyca elegancją i prostotą. Czyste linie, minimalistyczne formy oraz starannie dobrana kolorystyka nadają budynkowi unikalny charakter. Wykorzystanie nowoczesnych materiałów, takich jak szkło, stal i beton, podkreśla jego nowatorski charakter, a zarazem sprawia, że staje się on idealnym dopełnieniem otaczającego krajobrazu.

Wszechstronność przestrzeni – Twórz swoje własne wnętrze

Nowoczesna stodoła parterowa oferuje nieograniczone możliwości aranżacyjne, pozwalając Ci na stworzenie własnego, unikalnego wnętrza. Dzięki przestronności pomieszczeń i elastycznemu układowi, możesz dostosować przestrzeń do swoich indywidualnych potrzeb. Niezależnie czy planujesz wykorzystać ją jako dom mieszkalny, atelier artystyczne, przestrzeń biurową czy miejsce spotkań z przyjaciółmi – ta stodoła parterowa zapewni Ci odpowiednie warunki do realizacji Twoich marzeń.

Trwałość i solidność – Dom na lata

Gwarantujemy, że nasze nowoczesne stodoły parterowe są wykonane z najwyższą dbałością o jakość i trwałość. Solidna konstrukcja oraz wysokiej jakości materiały zapewniają nie tylko estetyczny wygląd, ale również trwałość na lata. Bezpieczeństwo i komfort to nasze priorytety, dlatego możesz być pewien, że nasza stodoła parterowa będzie nie tylko piękna, ale również solidna i funkcjonalna.

Rozpocznij realizację swoich marzeń – Wybierz nowoczesną stodołę parterową

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca do życia lub pracy, które wyróżnia się nowoczesnym designem i funkcjonalnością, to nowoczesna stodoła parterowa jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Pozwól swoim marzeniom stać się rzeczywistością i zdecyduj się na tę innowacyjną przestrzeń, która przewyższy Twoje oczekiwania.


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA