Nowoczesna stodoła koszt budowy

Budynek domu w stylu nowoczesnej stodoły może mieć różne rozmiary i poziomy wykończenia, co wpłynie na koszt budowy. Jednakże, podam kilka przykładów szacunkowych kosztów, które mogą Ci pomóc w określeniu orientacyjnego budżetu.

Przyjmując, że budynek ma mieć powierzchnię około 150 m2, z wykończeniem w stylu nowoczesnej stodoły, szacunkowy koszt budowy może wynieść:

  • Około 400 000 złotych za dom w konstrukcji drewna certyfikowanego, z dociepleniami, ścianami zewnętrznymi z tynku i dachem krytym blachą.
  • Około 500 000 złotych za dom z wykończeniem zewnętrznym z desek, ścianami zewnętrznymi z drewna lub tynku oraz dachem krytym blachą lub dachówką.
  • Około 700 000 złotych za dom z wykończeniem zewnętrznym z desek lub tynku, instalacjami wewnętrznymi, płytami GK na ścianach, dachem krytym dachówką ceramiczną lub blachodachówką.

Należy jednak pamiętać, że powyższe koszty są jedynie szacunkowe i faktyczne koszty budowy mogą się znacznie różnić w zależności od wielu czynników, takich jak lokalizacja, poziom wykończenia, materiały, wyposażenie oraz specyficzne wymagania inwestora. W celu uzyskania dokładniejszej wyceny, warto skonsultować się z architektem lub firmą budowlaną, która specjalizuje się w budowie nowoczesnych domów w stylu stodoły, np Domki Marysia.


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA