Nowoczesna Stodoła, poznaj najczęściej wybierany model domu

Pomysłów na zaprojektowanie nowoczesnej stodoły jest mnóstwo. Każdy jest wyjątkowy i nie ma znaczenia, czy planujesz ten projekt tylko do domu weekendowego, czy do swojej głównej rezydencji. Nowoczesne domy stodoła są popularne na świecie, ponieważ łączą w sobie naturalne, rustykalne materiały z elementami industrialnymi, które nadają tego rodzaju zabudowie jednocześnie więcej przestrzeni i prostoty.

Architekci niemal prześcigają się w projektowaniu tej funkcjonalnej bryły, która jest oparta na prostym planie prostokąta. Ma dwuspadowy dach i nawiązuje do tradycyjnych, wiejskich zabudowań, niemniej w nowoczesnej wersji, smaku dodają imponujące przeszklenia w ścianach szczytowych, wysokość budynku, która korzysta z rozmachem z przestrzeni pod dachem. Technologie, w której powstają budynki Nowoczesna Stodoła są bardzo różne, można stosować szeroki wachlarz materiałów konstrukcyjnych od betonu aż do drewna. Technologia modułowa, w której Domki Marysia realizują budowy tego imponującego domu należy do grupy technologii, której materiałem wiodącym jest drewno.

"Naszym zdaniem drewno daje mnóstwo możliwości aranżacyjnych, jest materiałem lekkim, co sprawia, że fundament pod budowę domu wymaga mniejszych nakładów finansowych i generuje oszczędności czasu, dzięki produkcji budynku na hali. Nasze domy, przyjeżdżają na plac budowy w częściach i sam montaż ścian nie zajmuje dłużej niż 2 dni. Oczywiście realizacja dalszych etapów wymaga pracy, ale staramy się maksymalnie skracać czas realizacji co w bezpośredni sposób przekłada się na oszczędności po stronie Inwestora" - mówi Dorota Burzec, CEO Domki Marysia.

Przy tak wielu koncepcjach na zaprojektowanie nowoczesnej stodoły istnieje wiele sposobów na osiągnięcie oczekiwanego wyglądu. Bez względu na ogólną estetykę projektu, istnieje duża szansa, że znajdziesz stodołę, która będzie odzwierciedlała Twoją osobowość i potrzeby Twoje i Twojej Rodziny a jednocześnie będzie się wpisywała w otoczenie.

Poznaj Dom Nowoczesna Stodoła Marysia 04 - najczęściej wybierany dom z oferty domów modułowych Marysia w kategorii do 140 mkw.

 

Dom Stodoła Projekt

Nowoczesna Stodoła Marysia 04 to modułowy dom całoroczny dla dużej rodziny. Doskonale zaaranżowane wnętrze, z dwiema sypialniami i dwiema łazienkami na parterze. Sypialnie mają jasne ściany, mogą mieć widoczne belki stropowe co zapewnia dużą wszechstronność i ciepło.

Nowoczesna STodoła Projekt

 

 Łazienki mogą być utrzymane są w czerni i bieli, co dodaje przestrzeni wyrafinowania i jest bardzo pożądane przy własnej aranżacji. Odważna strefa na parterze skupiona w salonie z wyjściem na taras. Przeszklenia to 6 komorowy, energooszczędny system okien przesuwnych typu HS lub okna otwierane do wewnątrz. Kolorystyka w wizualizacji jest utrzymana w ciepłych odcieniach drewna ale możliwe są zastosowania dowolnego koloru i faktury z palety producenta. Wszystko zależy od preferencji Inwestora i powinno wynikać z ostatecznej koncepcji budynku, która będzie uwzględniała chociażby wytyczne wynikające z planów zagospodarowania przestrzennego lub warunków zabudowy, dedykowanych danej działce.

 

Galerię na poddaszu można wykorzystać jako strefę relaksu i podziwiać z niej widok na ogród, dzięki imponującemu przeszkleniu ściany szczytowej, dochodzącemu do ponad 6 metrów.

DOm Stodoła Z Antresolą

 

Kolorystyka budynku zawsze powinna nawiązywać do otoczenia, dlatego tak ważne są dla nas spotkania na działce Inwestora i po wizycie wykonanie moodboardu, który uwzględnia wytyczne zapisów w planach miejscowych, sąsiedztwo innych budynków, gust Klienta i nasze sugestie.

Moodboard Nowoczesna STodoła

 

Dzięki współpracy z belgijskim liderem ochrony drewna, firmą Rubio Moncoat, na elewacjach stosujemy ekologiczne, kremy z oferty producenta, które występują w ponad 30 kolorach. Elewacja Domu Stodoła Marysia 04 jest utrzymana w ciepłych odcieniach naturalnej sosny, niemniej kolorystyka dachu, elewacji -  jest uzależniona bardzo często także od ... różnych zapisów w planach zagospodarowania przestrzennego. Inne wymogi dotyczące pokrycia dachu, jego kolorystyki czy też odcienia elewacji mają nasi Klienci na Mazurach, inne na Mazowszu a jeszcze inne na Śląsku. Na szczęście wszystkie zmiany kolorystyki są ujęte w cenie i z tytułu w/w zmian, nie obowiązują Klientów żadne dodatkowe opłaty.

Nowoczesna Stodoła Elewacja
Nowoczesna Stodoła Cena DOmu

Nowoczesna Stodoła Z Antresolą

Nowoczesna STodoła z Antresolą

Nowoczesna Stodoła cena

W ten sposób przeszliśmy płynnie do tematu ceny. Koszt domu Nowoczesna Stodoła Marysia 04 to 540 000 zł brutto (w tym VAT 8%). Na cenę składają się:

    • konstrukcja budynku całorocznego z drewna certyfikowanego wraz z ociepleniem. Przenikalność ścian osiąga współczynnik 0,2 Wm2K
    • dach z blachy na rąbek/blachodachówki wraz z ociepleniem, przenikalność dachu, 0,15  Wm2K
    • okna wg projektu, przenikalność 0,9 Wm2K
    • elewacja z deski iglastej, malowana Rubio Moncoat
    • drzwi wejściowe do budynku o współczynniku przenikalności 1,3 Wm2K

Stan Deweloperski Domki Marysia, obejmuje także realizację instalacji elektrycznej, wodnej i kanalizacyjnej wewnątrz prefabrykowanych modułów. Wszystkie ściany wewnętrzne są wykończone płytą G-K.

Na życzenie Klienta możemy również wykonać realizację budynku w standardzie "pod klucz".


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA