Nowoczesna stodoła 70m2

Nowoczesna stodoła 70m2

Projekt nowoczesnej stodoły o powierzchni 70m2 może wyglądać następująco:

  1. Konstrukcja: Stodoła może zostać zbudowana z drewna lub metalu. W przypadku drewnianej konstrukcji można zastosować drewno modrzewiowe lub świerkowe, które jest trwałe i odporne na warunki atmosferyczne.

  2. Dach: Dach można pokryć blachą lub dachówką ceramiczną. W przypadku blachy można zastosować dachówkę modułową lub trapezową. Ważne jest, aby dach był dobrze izolowany, aby zapobiec utracie ciepła w zimie i przegrzaniu w lecie.

  3. Elewacja: Elewacja może być pokryta deskami lub płytami elewacyjnymi. Można również zastosować tynk strukturalny lub kamień dekoracyjny. W przypadku zastosowania drewnianej elewacji należy zabezpieczyć ją przed działaniem czynników atmosferycznych za pomocą impregnacji lub malowania.

  4. Okna i drzwi: Okna i drzwi powinny być dobrze izolowane, aby zapobiec utracie ciepła w zimie i przegrzaniu w lecie. Można zastosować okna drewniane lub PCV oraz drzwi antywłamaniowe.

  5. Wyposażenie: Stodoła powinna być dobrze wyposażona w systemy wentylacyjne, oświetlenie, systemy zabezpieczeń, a także miejsca do przechowywania narzędzi i maszyn rolniczych. Można również zastosować systemy automatycznego podlewania roślin i karmienia zwierząt.

  6. Integracja z otoczeniem: Stodoła powinna zostać dobrze wpasowana w otoczenie, co można osiągnąć poprzez zastosowanie koloru elewacji pasującego do kolorów otoczenia, a także dodanie roślin ozdobnych lub krzewów wokół niej.

To tylko kilka sugestii, jak można zaprojektować nowoczesną stodołę o powierzchni 70m2. Istnieje wiele innych możliwości i rozwiązań, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Zapraszamy do obejrzenia naszej kolekcji domów Nowoczesna Stodoła do 70m2


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA