Nowoczesna stodoła

Nowoczesna stodoła - nowy wymiar architektury wiejskiej

Stodoły od wieków stanowiły nieodłączny element krajobrazu wiejskiego. Jednak dzisiaj możemy zaobserwować nowy trend, który wplata w tradycję nowoczesność i tworzy zupełnie nowe, wyjątkowe przestrzenie mieszkalne. Nowoczesne stodoły to innowacyjne projekty, które łączą funkcjonalność z nowoczesnym designem, nadając wsi nowy wymiar. Firma Domki Marysia jest producentem domów w stylu nowoczesnej stodoły, oferując swoje unikalne realizacje dla klientów poszukujących harmonijnego połączenia tradycji i nowoczesności.

Firma Domki Marysia ma bogate doświadczenie w projektowaniu i budowie domów w stylu nowoczesnej stodoły. Ich realizacje wyróżniają się doskonałą jakością wykonania oraz dbałością o najmniejsze szczegóły. Oferują one swoim klientom unikalne rozwiązania, dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i preferencji. Dzięki temu, każdy klient może mieć pewność, że otrzyma dom, który spełni jego oczekiwania pod względem zarówno funkcjonalności, jak i estetyki.

Jednym z głównych atutów domów w stylu nowoczesnej stodoły od Domki Marysia jest ich wyjątkowy wygląd. Proste formy, czyste linie i harmonijne proporcje nadają domom nowoczesny i atrakcyjny charakter. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów, takich jak drewno i stal, dodaje im unikalnego uroku. Firma Domki Marysia doskonale rozumie, jak istotne jest połączenie estetyki z praktycznością, dlatego ich realizacje są nie tylko piękne, ale również funkcjonalne i dostosowane do codziennych potrzeb mieszkańców.

Kolejnym ważnym elementem, na który firma Domki Marysia zwraca uwagę, jest efektywność energetyczna domów. Ich realizacje są starannie zaprojektowane, aby zapewnić optymalną izolację termiczną i minimalizować straty energii. Energiooszczędne okna, nowoczesne systemy grzewcze oraz wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła to tylko niektóre z rozwiązań, które firma wdraża w swoich projektach. Dzięki temu, domy w stylu nowoczesnej stodoły od Domki Marysia nie tylko są przyjazne dla środowiska, ale również pozwalają mieszkańcom oszczędzać na rachunkach za energię.

Realizacje firmy Domki Marysia to przykłady udanego połączenia tradycji wiejskiego stylu z nowoczesnością. Ich domy w stylu nowoczesnej stodoły są idealnym rozwiązaniem dla osób, które pragną cieszyć się wyjątkowym miejscem do życia, harmonijnie wkomponowanym w wiejski krajobraz. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta, firma Domki Marysia realizuje projekty, które spełniają najwyższe oczekiwania i pozostawiają trwałe piękno wokół siebie.

Jeśli szukasz unikalnego i nowoczesnego domu, który pozwoli Ci cieszyć się spokojem i urokami wiejskiej przyrody, dom w stylu nowoczesnej stodoły od firmy Domki Marysia jest doskonałym wyborem. Ich realizacje, oparte na połączeniu tradycji z innowacyjnością, stanowią idealne miejsce do życia i odpoczynku.


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA