Najciekawsze projekty nowoczesnych domków letniskowych

Rozpoczynamy inspirujący przegląd.

Na początek zajmiemy się najciekawszymi, najbardziej spektakularnymi projektami domków letniskowych typu BRDA z Instagrama. 

Domki typu A Frame, domki letniskowe BRDA.

Znalazły miłośników na całym świecie, w zasadzie każdy wygląda wyjątkowo. Cechą szczególną jest trójkątna bryła, która ma przeszkloną ścianę. To typ domku na niewielką działkę ze spektakularnym widokiem. Minusem takiego projektu są skosy w sypialni ulokowanej na antresoli, co nie każdemu odpowiada. Domki letniskowe typu Brda są zazwyczaj budowane z drewna, co nadaje domkowi ciepłego uroku. Właściciele domków letniskowych Brda powinni zdecydowanie inwestować w przygotowanie tarasu, który umożliwi spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Najciekawsze projekty domków Brda na świecie, to:

 

 

...

 

Domek letniskowy typu BRDA może pełnić funkcję domku całorocznego. Dzięki zastosowaniu ocieplenia, korzystanie z domku jest możliwe przez cały rok. Domek letniskowy można uzupełnić panelami fotowoltaicznymi czy pompą ciepła, wówczas zyskujemy na niezależności. To opcja dla tych, którzy dysponują większym budżetem i zależy im na tym aby domek jak najmniej oddziaływał na środowisko. W naszej ofercie mamy dwa typy domków BRDA: domki letniskowe z zamykaną witryną oraz bez zamykanej witryny. Każdy z zaprezentowanych projektów możesz zlecić do wykonania w naszej firmie. Ceny domków nie zawierają kosztów transportu oraz kosztów wyposażenia, tarasu, podłączenia mediów. Aby otrzymać szczegółową wycenę, należy skontaktować się z nami: domki.marysia@gmail.com

Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA