Najciekawsze projekty domków w stylu Nowoczesnej Stodoły

Najciekawsze projekty domków w stylu Nowoczesnej Stodoły 

Ilość zapytań dotyczących realizacji na Państwa działkach domków letniskowych w stylu Nowoczesnej Stodoły, skłania mnie do tego aby przygotować krótki przegląd inspiracji ze świata, dotyczących właśnie tego modelu.

1. Domek w stylu Nowoczesnej Stodoły 

Obłożony blachą falistą domek, powstał jako dobudówka do istniejącego obiektu na wsi w Wielkiej Brytanii. Zastosowano proste materiały i ciekawie nawiązano wewnątrz domku do elewacji, poprzez zabudowę antresoli. Link do artykułu 

oto kilka zdjęć z tej realizacji.

2. Piękny projekt domu całorocznego w stylu Nowoczesnej Stodoły, imponuje świetnym zagospodarowaniem tarasu. W naszej szerokości geograficznej, chciałoby się posiedzieć na zewnątrz nie tylko 3 miesiące w roku. Osłonięty taras z opcją kominka umożliwia cieszenie się ogrodem nawet wówczas gdy pada deszcz!

Spójrzcie jak świetnie wkomponowano taras z wnętrzem wnęki.

 

Wnętrza tego domu także wyglądają wspaniale. Dla zainteresowanych podziwianiem tego projektu załączam materiał źródłowy pod linkiem

 3. Dom w stylu Nowoczesna Stodoła zaprojektowano i zbudowano w Estonii. Ciekawe połączenie materiałów, drewna, szkła, pokrycie elewacji i dachu gontem. Pomiędzy domkami znajduje się podest z wanną z hydromasażem.

Zainspirowanych tym projektem odsyłam do źródła

4. Kolejny projekt Domu w stylu nowoczesna stodoła tym razem prosto z Brazylii. Co mnie ujęło w tym designie? Przeszklone ściany!

Jeśli macie ciekawą działkę z pięknym widokiem, warto się otworzyć i czerpać w swoim domku letniskowym z piękna przyrody.

5. Ten domek w stylu Nowoczesna Stodoła to kwintesencja minimalizmu. Domek letniskowy z rozsuwaną, harmonijkową, przeszkloną elewacją. Zaprojektowano maleństwo, które można postawić wszędzie i utuli mieszkańca nawet w trakcie największych zawiei śnieżnych w górach albo podczas ulewy nad jeziorkiem. 

 

Sprawdź naszą kolekcję domów w stylu Nowoczesnej Stodoły

 

 


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA