Łazienka w stylu boho

Łazienka w stylu boho

Organizacja przestrzeni w łazience w stylu boho to kluczowy element, aby zapewnić funkcjonalność i wygodę. Oto kilka wskazówek, jak zorganizować przestrzeń w łazience w stylu boho, aby była zarówno estetyczna, jak i praktyczna:

  1. Stwórz odpowiednie miejsce na przechowywanie: Wykorzystaj szafki, regały lub półki, aby stworzyć miejsce na przechowywanie niezbędnych przedmiotów w łazience. Możesz zastosować drewniane półki, kosze wiklinowe lub metalowe stojaki na ręczniki. Ważne jest, aby utrzymać porządek i mieć łatwy dostęp do niezbędnych przedmiotów.

  2. Wykorzystaj kosze i pojemniki: Kosze i pojemniki wykonane z naturalnych materiałów, takich jak rattan czy wiklina, nie tylko dodadzą uroku łazience w stylu boho, ale także pomogą w organizacji. Możesz przechowywać w nich kosmetyki, ręczniki czy akcesoria łazienkowe, utrzymując porządek i uporządkowany wygląd.

  3. Zastosuj stylowe uchwyty i haczyki: Wybierz stylowe uchwyty i haczyki na ręczniki czy szlafroki, które będą zarówno praktyczne, jak i dekoracyjne. Możesz postawić na mosiężne, miedziane lub ceramiczne elementy, które doskonale wpisują się w charakter stylu boho.

  4. Ułóż przedmioty według częstotliwości użytkowania: Aby ułatwić codzienne użytkowanie łazienki, uporządkuj przedmioty według ich częstotliwości użycia. Umieść te najczęściej używane na łatwo dostępnych półkach lub w szafkach, a rzadziej używane przedmioty przechowuj na wyższych lub dolnych półkach.

  5. Zainstaluj funkcjonalne akcesoria: Wybierz funkcjonalne akcesoria, takie jak uchwyt na papier toaletowy, mydelniczka czy pojemniki na mydło w stylu boho. Starannie wybierz elementy, które nie tylko spełniają swoje zadanie, ale również stanowią ozdobę dla łazienki.

  6. Wykorzystaj strefy: Podziel łazienkę na strefy, takie jak strefa prysznicowa, strefa umywalki czy strefa toaletowa. Przemyśl umieszczenie niezbędnych przedmiotów w każdej strefie, aby ułatwić korzystanie z łazienki i zapewnić funkcjonalność.

  7. Zachowaj porządek na blatach i umywalce: Unikaj nadmiernego zagracania blatów i umywalki. Zachowaj tylko niezbędne przedmioty, takie jak mydło, szczotka do zębów czy kosmetyki, na widoku. Pozostałe przedmioty przechowuj w szafkach lub koszach.

Pamiętaj, że organizacja przestrzeni w łazience w stylu boho powinna uwzględniać zarówno estetykę, jak i funkcjonalność. Dbaj o porządek, utrzymuj harmonię w wystroju i starannie wybieraj akcesoria, które będą służyć zarówno praktycznym celom, jak i estetyce stylu boho.


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA