Jakie są inne elementy dekoracyjne, które można zastosować w łazience w stylu boho?

W łazience w stylu boho istnieje wiele innych elementów dekoracyjnych, które można zastosować, aby w pełni oddać charakter tego stylu. Oto kilka pomysłów na dodatki i elementy dekoracyjne, które będą doskonale pasować do aranżacji łazienki w stylu boho:

  1. Macramy: Wiszące dekoracje wykonane z plecionek z włókna naturalnego, takie jak makramy, dodadzą łazience boho charakteru. Możesz zawiesić je na ścianie lub przy wannie, tworząc piękny akcent w przestrzeni.

  2. Lustra w intarsji: Lustra w ozdobnych ramach lub z intarsją w etniczne wzory są idealnym uzupełnieniem łazienki w stylu boho. Dodadzą one elegancji i oryginalności do wnętrza.

  3. Kolorowe tkaniny: Dodaj kolorowe tkaniny w postaci zasłon prysznicowych, ręczników czy dywaników. Wybierz wzory etniczne lub geometryczne, aby podkreślić charakter stylu boho.

  4. Kosze i wiklinowe pojemniki: Kosze i pojemniki wykonane z wikliny lub rattanu będą zarówno praktyczne, jak i dekoracyjne. Możesz w nich przechowywać ręczniki, kosmetyki czy akcesoria łazienkowe.

  5. Świeczniki i lampiony: Dodaj atmosferyczne oświetlenie przy pomocy świeczników i lampionów. Wybierz modele z naturalnych materiałów, takich jak drewno czy bambus, aby podkreślić naturalny charakter stylu boho.

  6. Ceramika z ręcznie malowanymi wzorami: Wybierz ceramikę z ręcznie malowanymi wzorami, taką jak umywalki, mydelniczki czy pojemniki na mydło. Te unikalne elementy dodadzą łazience boho charakteru i artystycznego wyrazu.

  7. Drewniane półki: Zastosuj drewniane półki na ścianach, które będą służyć jako praktyczne miejsce na przechowywanie i jednocześnie dodadzą ciepła i naturalności do wnętrza.

  8. Kwiaty i suszone rośliny: Dodaj świeże kwiaty lub suszone rośliny do swojej łazienki. To nie tylko ozdobią przestrzeń, ale również wprowadzą do niej naturalny element i świeży zapach.

Pamiętaj, że aranżacja łazienki w stylu boho to proces twórczy, więc śmiało eksperymentuj i dopasuj elementy dekoracyjne do swoich preferencji i stylu. Niech Twoja łazienka stanie się spokojnym zakątkiem w stylu boho, w którym będziesz czerpać przyjemność i relaks.


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA