Jak urządzić domek letniskowy w stylu skandynawskim

Urządzenie domku letniskowego w stylu skandynawskim to wspaniały pomysł! Styl skandynawski charakteryzuje się minimalistycznym designem, naturalnymi materiałami i jasnymi, neutralnymi kolorami. Oto kilka wskazówek, jak urządzić domek letniskowy w tym stylu:

  1. Jasne kolory: Wybierz jasne i stonowane kolory ścian, takie jak biel, szarość lub pastelowe odcienie. Pozwoli to na maksymalne odbicie światła i stworzenie przytulnej atmosfery.

  2. Naturalne materiały: Zastosuj naturalne materiały, takie jak drewno, rattan i len. Możesz użyć drewnianych podłóg, mebli z drewna litego lub rattanowych krzeseł i koszy. Lniane zasłony i poduszki również dodadzą przytulności.

  3. Minimalizm: Styl skandynawski opiera się na minimalizmie, więc postaraj się utrzymać przestrzeń w domku uporządkowaną i przestronną. Unikaj nadmiaru mebli i ozdób, skupiając się na funkcjonalności.

  4. Otwarte przestrzenie: Styl skandynawski jest związany z poczuciem przestrzeni, więc otwórz przestrzeń w domku. Wybierz meble o prostych linii i unikaj nadmiernie masywnych elementów.

  5. Dodatki inspirowane naturą: Dodaj kilka elementów inspirowanych przyrodą, takich jak rośliny doniczkowe, suszone kwiaty, drewniane dekoracje i kamienie. To wzmocni naturalny charakter stylu skandynawskiego.

  6. Oświetlenie: Zadbaj o odpowiednie oświetlenie. Wybierz lampy o jasnych kloszach i ciepłym świetle, które wprowadzą przyjemną atmosferę do wnętrza.

  7. Funkcjonalne rozwiązania: Skandynawski design opiera się na funkcjonalności. Postaw na praktyczne meble, takie jak stolik kawowy z dodatkowym miejscem do przechowywania lub ławka z miejscem na schowanie butów.

  8. Tekstylia: Dodaj tekstylia, takie jak miękkie pledy, poduszki z naturalnych tkanin i dywany, aby stworzyć ciepłą i przytulną atmosferę.

Pamiętaj, że styl skandynawski jest również związany z dbałością o ekologię i naturalne materiały, więc warto rozważyć zrównoważone i ekologiczne rozwiązania w urządzaniu domku letniskowego. Przede wszystkim, czerp radość z tworzenia przyjemnej i spokojnej przestrzeni, w której będziesz mógł cieszyć się wakacjami w stylu skandynawskim!


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA