Gotowy Dom Modułowy

Gotowy dom modułowy - szybkość, jakość i wygoda

Gotowy dom modułowy to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością wśród osób poszukujących szybkiego i wygodnego sposobu na posiadanie własnego mieszkania. Oferuje wiele zalet, które przekładają się na komfort i zadowolenie z inwestycji. Oto kilka powodów, dla których gotowy dom modułowy jest atrakcyjnym wyborem.

  1. Szybkość budowy: Jednym z największych atutów gotowych domów modułowych jest ich szybkość budowy. Moduły, czyli gotowe elementy konstrukcyjne, są produkowane w kontrolowanych warunkach fabrycznych, niezależnie od warunków atmosferycznych. Dzięki temu cały proces budowy jest efektywny i może zostać zrealizowany w krótkim czasie. Gotowy dom modułowy można dostarczyć na plac budowy w postaci gotowych modułów, które zostaną zmontowane w krótkim czasie. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko wprowadzić się do nowego domu.

  2. Wysoka jakość: Gotowe domy modułowe są budowane z wykorzystaniem precyzyjnych technologii i starannie dobranych materiałów. Kontrolowane warunki produkcyjne pozwalają na utrzymanie wysokiej jakości i dokładności wykonania. Moduły są starannie sprawdzane pod względem wytrzymałości, izolacji termicznej oraz parametrów konstrukcyjnych, co gwarantuje solidność i trwałość gotowego domu modułowego. Wartość inwestycji jest zapewniona przez wysoką jakość wykonania.

  3. Indywidualizacja i personalizacja: Gotowe domy modułowe oferują szeroki zakres możliwości indywidualizacji i personalizacji. Istnieje wiele dostępnych projektów, które można dostosować do własnych preferencji i potrzeb. Można wybrać układ pomieszczeń, wykończenie wnętrz, kolorystykę, rodzaj wykończenia elewacji i wiele innych detali. Gotowe domy modułowe dają swobodę w tworzeniu unikalnego i dopasowanego do gustu projektu.

  4. Wygoda i funkcjonalność: Gotowy dom modułowy oferuje wygodę i funkcjonalność. Moduły są zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Wnętrza są starannie rozplanowane, aby zapewnić komfortowe warunki życia. W gotowych domach modułowych można znaleźć pomieszczenia takie jak sypialnie, salon, kuchnia, łazienka, a także dodatkowe przestrzenie, takie jak gabinet czy przechowalnia. Wygoda i funkcjonalność idą w parze w gotowych domach modułowych.

  5. Oszczędność czasu i kosztów: Gotowe domy modułowe mogą być bardziej ekonomiczne niż tradycyjne budownictwo. Szybkość budowy pozwala zaoszczędzić na kosztach związanych z długotrwałymi pracami budowlanymi. Ponadto, kontrolowane warunki produkcyjne pozwalają na optymalne wykorzystanie materiałów i zasobów, co przekłada się na efektywność kosztową. Gotowy dom modułowy może być bardziej ekonomicznym rozwiązaniem dla osób, które chcą zbudować własny dom.

Podsumowanie: Gotowe domy modułowe to atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnego budownictwa. Szybkość budowy, wysoka jakość wykonania, możliwość indywidualizacji, wygoda i oszczędność czasu i kosztów sprawiają, że są one coraz częściej wybierane przez inwestorów. Jeśli szukasz efektywnego i wygodnego sposobu na posiadanie własnego mieszkania, gotowy dom modułowy może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA