Gotowe domki

Gotowe domki to coraz popularniejszy wybór dla osób, które chcą szybko i sprawnie zaaranżować sobie przestrzeń mieszkalną. Dzięki nim można zaoszczędzić czas i pieniądze, a jednocześnie cieszyć się funkcjonalnym, estetycznym i wygodnym domkiem. Jedną z popularnych stron oferujących gotowe domki jest https://domkimarysia.com/collections/domy-do-70-mkw, gdzie można znaleźć wiele ciekawych projektów o powierzchni do 50 mkw.

Projekty domków oferowane przez firmę Domki Marysia są różnorodne, co pozwala na wybór takiego, który najlepiej odpowiada indywidualnym potrzebom i preferencjom. Wśród propozycji można znaleźć zarówno nowoczesne, minimalistyczne domki, jak i te w stylu rustykalnym czy klasycznym. Wszystkie jednak cechują się wysoką jakością wykonania i solidnymi materiałami, co gwarantuje długą i bezawaryjną eksploatację.

Projekty domków oferowane przez https://domkimarysia.com/collections/domy-do-70-mkw są nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. Znajdują się wśród nich zarówno proste, jednopiętrowe domki, jak i te z poddaszem czy w kształcie litery "L". Wszystkie są zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu powierzchni, co pozwala na zapewnienie komfortowej przestrzeni mieszkalnej nawet na niewielkiej powierzchni.

W projekty domków oferowane przez https://domkimarysia.com/collections/domy-do-70-mkw często są wyposażone w niezbędne elementy, takie jak łazienka, kuchnia, salon czy sypialnie. Niektóre z projektów obejmują również przestronne tarasy czy werandy, które pozwalają na korzystanie z otoczenia i relaks na świeżym powietrzu.

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że projekty domków oferowane przez https://domkimarysia.com/collections/domy-do-70-mkw są dostępne w różnych cenach, co pozwala na wybór takiego, który najlepiej odpowiada naszym możliwościom finansowym. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że korzystanie z gotowych projektów pozwala na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy, a jednocześnie daje pewność, że dom będzie wykonany zgodnie z najnowszymi standardami i normami.

Podsumowując, projekty domków oferowane przez https://domkimarysia.com/collections/domy-do-70-mkw to doskonała opcja dla osób, które szukają funkcjonalnego, estetycznego i wygodnego domu o powierzchni do 50 mkw.


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA