Energooszczędne domy modułowe

Energooszczędne domy modułowe

Szukasz nowoczesnego, energooszczędnego domu? W takim razie dom modułowy jest dla Ciebie! Nie tylko są one wyposażone w najnowszą technologię, ale także mogą zaoszczędzić dziesiątki tysięcy złotych na lżejszym fundamencie, czasie realizacji, kosztach transportu, montażu i użytkowania.

Wraz ze wzrostem liczby nowych budów i rosnącą liczbą osób chcących budować własne domy, domy modułowe zyskują na popularności. Dom modułowy to dom zbudowany z prefabrykowanych materiałów, który jest montowany na miejscu. To jak budowanie z klocków Lego - z tą różnicą, że klocki Lego są o wiele łatwiejsze. Domy modułowe można budować w dowolnym stylu i według dowolnej specyfikacji, ale mają one pewne zalety w porównaniu z tradycyjnymi domami budowanymi na miejscu.

Wydajność energetyczna

Domy modułowe zużywają znacznie mniej energii niż domy tradycyjne, ponieważ są budowane w fabrykach w kontrolowanych warunkach. Oznacza to, że ściany są bardziej szczelne, a izolacja jest lepsza niż ta, którą wykonawca mógłby wykonać na miejscu. Zmniejsza to straty ciepła i pozwala zaoszczędzić pieniądze na kosztach ogrzewania i chłodzenia. Niektórzy producenci oferują nawet modele "zeroenergetyczne", które same wytwarzają energię elektryczną dzięki panelom słonecznym lub innym odnawialnym źródłom energii. Tego typu domy zużywają tak mało energii, że w rzeczywistości wytwarzają jej więcej niż zużywają.

Oszczędzasz na rachunkach 

Domy modułowe są tak dobrze izolowane, że wymagają mniej ogrzewania i klimatyzacji niż domy tradycyjne. Oznacza to, że Twoje miesięczne rachunki za media będą znacznie niższe. Oznacza to również, że zmniejszając emisję dwutlenku węgla, przyczyniasz się do ochrony środowiska.

Możliwość dostosowania domu do własnych potrzeb

Będziesz mieć możliwość wyboru spośród różnych projektów, układów i schematów kolorystycznych, co ułatwi Ci stworzenie domu Twoich marzeń.

Nie ponosisz dodatkowych kosztów pracy wykonawców

Domy modułowe są budowane w fabryce, a następnie transportowane na miejsce, gdzie zostaną zainstalowane. Czas budowy tego typu domów jest znacznie krótszy niż w przypadku innych typów, ponieważ nie wymaga to tak dużego nakładu pracy.

Więcej na temat technologii domów modułowych możesz przeczytać w naszym artykule: https://domkimarysia.com/blogs/blog-domki-marysia/domy-modulowe-co-to-jest

Zobacz gotowe domy modułowe:


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA