Ekologiczne domy całoroczne

Ekologiczne domy całoroczne to budynki, które zostały zaprojektowane z myślą o minimalizowaniu wpływu na środowisko naturalne i zapewnieniu maksymalnej efektywności energetycznej przez cały rok. Takie domy łączą w sobie innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, instalacyjne i materiałowe, które pozwalają na ograniczenie emisji gazów cieplarnianych i obniżenie kosztów eksploatacyjnych.

Przy projektowaniu ekologicznego domu całorocznego należy zwrócić uwagę na kilka istotnych cech:

  1. Izolacja termiczna - ekologiczny dom powinien być bardzo dobrze ocieplony, aby minimalizować straty ciepła i zmniejszać koszty ogrzewania. W tym celu stosuje się najwyższej jakości materiały izolacyjne, takie jak wełna mineralna, styropian czy pianka poliuretanowa.

  2. Odnawialne źródła energii - ekologiczne domy powinny korzystać z energii pozyskiwanej z odnawialnych źródeł, takich jak panele słoneczne, kolektory słoneczne czy pompy ciepła. Dzięki temu można zminimalizować emisję CO2 i obniżyć koszty ogrzewania.

  3. Wentylacja - ekologiczne domy powinny być wyposażone w system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, który pozwala na odzyskanie ciepła z powietrza wywiewanego i przekazanie go do powietrza nawiewanego. Dzięki temu można zmniejszyć koszty ogrzewania i zwiększyć komfort mieszkańców.

  4. Materiały ekologiczne - do budowy ekologicznego domu warto wykorzystać materiały, które są przyjazne dla środowiska, takie jak drewno, cegła czy glina. W ten sposób można zminimalizować ilość odpadów budowlanych i zmniejszyć wpływ budynku na środowisko naturalne.

  5. Minimalizacja zużycia wody - ekologiczne domy powinny być wyposażone w systemy zbierające deszczówkę oraz w urządzenia do oszczędnej gospodarki wodą, takie jak prysznice z funkcją oszczędzania wody czy toalety z funkcją podwójnego spłukiwania.

Domy spełniające powyższe cechy są nie tylko bardziej przyjazne dla środowiska, ale także zapewniają znaczne oszczędności na kosztach eksploatacji i przyczyniają się do poprawy jakości życia mieszkańców.

Jeśli poszukujesz profesjonalnej firmy budowlanej, która wybuduje dla Ciebie ekologiczny dom, to dobrze trafiłeś! Nasza firma oferuje kompleksową budowę ekologicznych domów, które charakteryzują się wyjątkową jakością, funkcjonalnością i estetyką. Nasze domy są zbudowane z najlepszych materiałów, które są ekologiczne, trwałe i przyjazne dla środowiska.

Jako firma budowlana, oferujemy naszym klientom pełną obsługę na każdym etapie inwestycji - od projektu, poprzez wykonanie, aż do oddania gotowego domu do użytku. Posiadamy doświadczony i wykwalifikowany zespół pracowników oraz szeroką wiedzę i doświadczenie w branży budowlanej, co gwarantuje naszym klientom najwyższą jakość usług.

Współpracujemy z najlepszymi architektami i projektantami, którzy stworzą dla Ciebie unikalny projekt domu, dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Dbamy również o to, aby nasze domy były energooszczędne i wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które pozwalają na ograniczenie kosztów eksploatacji oraz minimalizację wpływu na środowisko.

Zapewniamy profesjonalną realizację inwestycji, transparentność kosztów oraz stały kontakt z naszymi klientami. Gwarantujemy, że nasze ekologiczne domy to inwestycja na lata, która przyniesie Ci wiele korzyści i satysfakcji. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zapraszamy do kontaktu!


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA