Domy Modułowe, znane na całym świecie

Budownictwo modułowe jest popularnym sposobem na szybkie i ekonomiczne budowanie domów oraz innych obiektów. W Kanadzie, Niemczech i USA, produkcja domów modułowych jest dobrze rozwinięta i obejmuje szeroki zakres projektów, nie tylko jednorodzinne domy.

W Kanadzie, budownictwo modułowe jest szczególnie popularne w prowincjach takich jak Alberta i Ontario. Domy modułowe w Kanadzie są często budowane z myślą o surowych warunkach klimatycznych, takich jak duże opady śniegu i niskie temperatury. Produkcja modułowa pozwala na wykorzystanie materiałów izolacyjnych i technologii, które zapewniają ciepło i bezpieczeństwo mieszkańcom.

W Niemczech, produkcja domów modułowych jest również popularna, szczególnie w regionach takich jak Badenia-Wirtembergia i Bawaria. Niemieckie domy modułowe są projektowane z myślą o energooszczędności i ekologii, zwykle spełniając standardy energetyczne, takie jak Passivhaus.

W Stanach Zjednoczonych, produkcja domów modułowych jest zwykle związana z budownictwem modułowym dla celów komercyjnych, takich jak hotele i biurowce. Jednakże, produkcja domów modułowych dla klientów prywatnych również rozwija się w niektórych regionach, takich jak Kalifornia i Teksas.

Jeśli chodzi o sławnych właścicieli domów modułowych, istnieją różne przykłady. Na przykład, w 2017 roku, aktor Ashton Kutcher i jego żona, aktorka Mila Kunis, kupili dom modułowy zbudowany przez firmę Modular Home Builder w Kalifornii. Dom miał powierzchnię około 4 000 stóp kwadratowych i został zaprojektowany z myślą o ekologii, z wykorzystaniem energooszczędnych urządzeń i systemów recyklingu wody.

Podsumowując, produkcja domów modułowych jest popularnym sposobem na budowanie domów i innych obiektów w Kanadzie, Niemczech i USA. Budownictwo modułowe pozwala na szybkie i ekonomiczne budowanie, z zachowaniem wysokich standardów jakości i bezpieczeństwa. Przykładem popularnego celebryty, który zdecydował się na dom modułowy jest Ashton Kutcher.


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA