Domy modułowe całoroczne do 70 mkw

Domy modułowe całoroczne do 70 mkw

Domki modułowe całoroczne to coś więcej niż tylko domy. To schronienie przed zgiełkiem i hałasem całego świata. To sanktuaria, w których można się zrelaksować i odpocząć. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na zamieszkanie w domku na stałe. I właśnie dlatego nasze są jeszcze lepsze.

Domki Marysia są projektowane z myślą o maksymalnym komforcie i minimalnej powierzchni. Stosujemy podejście modułowe, co oznacza, że budujemy prefabrykowane części w magazynie, a następnie składamy je w całość na miejscu, jak puzzle. Oznacza to, że w procesie budowy naszych domków letniskowych robocizna jest tańsza i jest mniej odpadów, ponieważ materiały są już przycięte na wymiar. Nasze domki wymagają również mniej konserwacji niż tradycyjne domy, ponieważ są wykonane z ram stalowych i betonowych ścian, dzięki czemu nie będą pleśnieć ani przeciekać, jak to się dzieje w przypadku konstrukcji drewnianych.

Ponadto nasze modułowe podejście pozwala nam zaoferować szeroką gamę stylów - od eleganckich i stylowych domów w stylu skandynawskim, do nowoczesnych budynków wykonanych z dużą ilością przeszkleń - a wszystko to w cenie, na którą możesz sobie pozwolić.

Niezależnie od tego, czy szukasz przytulnego miejsca do spędzenia emerytury, czy niedrogiego domu dla swojej rodziny, mamy to, czego potrzebujesz.

Poznaj nasze projekty domów modułowych całorocznych do 70 mkw

 

 


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA