Domki Marysia o nas

Domki modułowe to nowoczesna forma budownictwa, która zyskuje coraz większą popularność w Polsce. Są to gotowe domy modułowe, które składają się z elementów wykonanych w fabryce i są dostarczane na plac budowy w formie gotowych modułów. Producent Domki Marysia z Parczewa oferuje swoim klientom kompleksowe usługi w zakresie budowy domów modułowych oraz szkieletowych.

Gotowe domy modułowe produkowane przez firmę Domki Marysia charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz nowoczesnym designem. Firma ta oferuje wiele różnych projektów domów modułowych, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Istnieje również możliwość zaprojektowania i wykonania indywidualnego projektu domu modułowego, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Powierzchnia użytkowa gotowego domu modułowego firmy Domki Marysia zaczyna się od 30 m² i może wynosić nawet ponad 200 m². Standard energetyczny tych domów jest bardzo wysoki, co pozwala na oszczędność energii i niższe koszty eksploatacji. Firma ta oferuje również możliwość budowy domów modułowych zgodnych z najnowszymi standardami energetycznymi.

Ważnym elementem budowy domu modułowego jest pozwolenie na budowę, które jest wymagane przed rozpoczęciem prac budowlanych. Firma Domki Marysia z Parczewa oferuje swoim klientom pomoc w uzyskaniu tego dokumentu oraz wykonanie uzbrojenia terenu.

Firma Domki Marysia oferuje swoim klientom kompleksowe usługi w zakresie budowy domów modułowych oraz szkieletowych. Dzięki temu Klienci nie muszą się martwić o organizację prac budowlanych, a firma zajmuje się wszystkim, od projektu domu, przez wykonanie konstrukcji, aż po uzyskanie pozwolenia na budowę i montaż gotowego domu na działce.


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA