Domek letniskowy 35m2 projekt

Domek letniskowy 35m2 projekt

Projekt domku letniskowego o powierzchni 35m2 powinien uwzględniać wiele ważnych aspektów, takich jak funkcjonalność, wygodę oraz estetykę. W tym przypadku, istotne jest, aby każda przestrzeń została zaplanowana w sposób optymalny, tak aby dom był przede wszystkim funkcjonalny, a jednocześnie oferował odpowiednią przestrzeń dla wszystkich mieszkańców.

Projekt powinien zawierać co najmniej jedną sypialnię, salon z aneksem kuchennym oraz łazienkę. Aneks kuchenny powinien być wyposażony w niezbędne urządzenia, takie jak kuchenka, lodówka, zlewozmywak oraz szafki. W łazience powinna znaleźć się kabina prysznicowa, umywalka oraz toaleta.

Aby zapewnić komfortowe warunki mieszkalne, należy zaplanować również przestrzeń na relaks, taką jak taras lub weranda, gdzie można odpocząć i cieszyć się widokiem na piękne krajobrazy.

Projekt domku letniskowego powinien być dopasowany do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta. Dlatego też warto skorzystać z usług specjalisty, który zaprojektuje dom zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i wymaganiami. Wybierając projekt domku letniskowego, zwróć uwagę na funkcjonalność i ergonomię przestrzeni oraz estetyczny wygląd budynku, który będzie cieszył oko przez wiele sezonów letnich.

Jeśli marzysz o posiadaniu własnego domku letniskowego, ale nie wiesz od czego zacząć, to dobrze trafiłeś! Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie doradztwa i budowy domków letniskowych. Nasz zespół ekspertów pomoże Ci w doborze najlepszej bryły budynku, która idealnie odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Z nami unikniesz problemów związanych z formalnościami oraz będziesz miał pewność, że Twój dom letniskowy będzie zbudowany zgodnie z najwyższymi standardami.

 

Zapoznaj się z naszą ofertą na domek letniskowy 35m2 projekt

 


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA