Dom w stylu nowoczesnej stodoły

Dom w stylu nowoczesnej stodoły - harmonijne połączenie funkcjonalności i estetyki

Dom w stylu nowoczesnej stodoły to innowacyjne podejście do projektowania mieszkalnego, które łączy funkcjonalność tradycyjnej stodoły z nowoczesnym stylem architektonicznym. Taki dom charakteryzuje się unikalnym wyglądem i oferuje wiele korzyści. Oto kilka cech, które wyróżniają dom w stylu nowoczesnej stodoły.

  1. Wyjątkowy wygląd: Dom w stylu nowoczesnej stodoły wyróżnia się swoim unikalnym wyglądem, który nawiązuje do tradycyjnej stodoły wiejskiej, ale jednocześnie prezentuje nowoczesne elementy. Czyste linie, proste formy i harmonijne proporcje nadają mu nowoczesny i atrakcyjny wygląd. Taki dom staje się oryginalnym elementem krajobrazu.

  2. Przestrzeń i funkcjonalność: Projektując dom w stylu nowoczesnej stodoły, kładzie się duży nacisk na przestronność i funkcjonalność wnętrza. Wielkie otwarte przestrzenie, wysokie sufity i duże okna tworzą atmosferę jasności i przepływu światła. Wnętrza są starannie zaprojektowane, aby zapewnić optymalne wykorzystanie przestrzeni i łatwość użytkowania.

  3. Materiały i wykończenia: Dom w stylu nowoczesnej stodoły może być wykonany z różnorodnych materiałów, takich jak drewno, stal, szkło i beton. Kombinacja tych materiałów nadaje mu industrialny i nowoczesny charakter. Wykończenia są starannie dopracowane, aby podkreślić minimalistyczny styl i stworzyć harmonijną całość.

  4. Efektywność energetyczna: Nowoczesne domy w stylu stodoły często są projektowane z myślą o efektywności energetycznej. Doskonała izolacja termiczna, energooszczędne okna, wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła i nowoczesne systemy grzewcze przyczyniają się do obniżenia kosztów eksploatacji i minimalizacji wpływu na środowisko naturalne.

  5. Przystosowanie do potrzeb mieszkańców: Dom w stylu nowoczesnej stodoły może być dostosowany do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Elastyczny układ pomieszczeń, możliwość aranżacji przestrzeni zgodnie z preferencjami oraz możliwość rozbudowy sprawiają, że dom może rosnąć wraz z rodziną i dostosowywać się do zmieniających się potrzeb.

Podsumowanie: Dom w stylu nowoczesnej stodoły to doskonałe połączenie funkcjonalności i estetyki. Wyjątkowy wygląd, przestrzeń, materiały, efektywność energetyczna oraz możliwość przystosowania do potrzeb mieszkańców to główne cechy takiego domu. Jeśli poszukujesz innowacyjnego i atrakcyjnego miejsca do zamieszkania, dom w stylu nowoczesnej stodoły może być doskonałym wyborem.


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA