Dom w stylu hygge

Hygge to pojęcie, które pochodzi z Danii i oznacza przytulność, spokój i ciepło domowego ogniska. Dom w stylu hygge to miejsce, w którym panuje przytulna i spokojna atmosfera, idealne do relaksu i odpoczynku.

Oto kilka elementów, które powinny być uwzględnione w projekcie domu w stylu hygge:

  1. Jasne i ciepłe kolory - w domu w stylu hygge powinny dominować jasne, ciepłe kolory, takie jak beże, szarości, błękity i pastele. Dzięki temu pomieszczenia będą wyglądały bardziej przytulnie i będą sprzyjały relaksowi.

  2. Naturalne materiały - w domu w stylu hygge powinny dominować naturalne materiały, takie jak drewno, kamień, len i wełna. Dzięki temu wnętrze będzie bardziej przyjemne w odbiorze, a mieszkańcy będą mieli poczucie bliskości z naturą.

  3. Przytulne tekstylia - dom w stylu hygge powinien być wyposażony w przyjemne w dotyku i ciepłe tekstylia, takie jak miękkie dywany, pledy, poduszki i narzuty. Dzięki temu mieszkańcy będą mieli poczucie komfortu i ciepła.

  4. Odpowiednie oświetlenie - w domu w stylu hygge powinno być odpowiednie oświetlenie, takie jak ciepłe światło lamp czy świeczki. Dzięki temu mieszkańcy będą mieli poczucie relaksu i spokoju.

  5. Miejsca do odpoczynku - w domu w stylu hygge powinny znaleźć się miejsca do odpoczynku i relaksu, takie jak wygodna sofa, fotele, a także miejsce do czytania lub medytacji.

Podsumowując, dom w stylu hygge to miejsce, w którym panuje przytulna i spokojna atmosfera, idealne do relaksu i odpoczynku. Aby osiągnąć taki efekt, warto zastosować naturalne materiały, ciepłe kolory i przytulne tekstylia, a także odpowiednie oświetlenie i miejsca do odpoczynku.


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA