Dom w stylu Boho

Dom w Stylu Boho: Połączenie Luksusu i Swobodnego Ducha

Wprowadzenie

Styl boho, będący skrótem od słowa "boheme", to niezwykle popularny trend w dziedzinie wystroju wnętrz i architektury. Charakteryzuje się on swobodnym, niekonwencjonalnym podejściem, harmonijnym połączeniem różnych stylów oraz przyjazną atmosferą. W tym artykule przyjrzymy się bliżej domowi w stylu boho i jak można stworzyć unikalną przestrzeń, która emanuje zarówno luksusem, jak i swobodnym duchem.

Swobodny i eklektyczny styl boho

Styl boho wyróżnia się eklektycznym podejściem do aranżacji wnętrz. Cechuje go połączenie różnych stylów, kultur i epok, tworząc niepowtarzalną i indywidualną przestrzeń. Dom w stylu boho może zawierać elementy rustykalne, etniczne, vintage oraz artystyczne, które są harmonijnie ze sobą połączone. Wykorzystuje się naturalne materiały, bogate tekstury oraz intensywne kolory, tworząc niepowtarzalną i inspirującą atmosferę.

Przestrzeń pełna kolorów i wzorów

Charakterystycznym elementem domu w stylu boho są kolorowe wzory i intensywna paleta barw. Można zastosować wyraziste tapety, narzuty, poduszki czy dywany o etnicznym wzornictwie. Dominującymi kolorami są odcienie ziemi, takie jak brązy, beże, rusty, a także żywe kolory, takie jak czerwień, pomarańcz czy turkus. W połączeniu z naturalnymi materiałami, takimi jak drewno, rattan czy len, tworzą one unikalny i pełen życia wystrój wnętrza.

Luksusowe elementy w stylu boho

Mimo swobodnego charakteru, dom w stylu boho może być również pełen luksusu i elegancji. Warto zwrócić uwagę na wysokiej jakości materiały i wykończenia, takie jak marmur, złoto czy jedwab. Luksusowe meble o interesujących kształtach, z wysokim połyskiem lub zdobione rzeźbieniami, doskonale wpisują się w styl boho. Ważne jest również odpowiednie oświetlenie, które może być w formie kryształowych żyrandoli czy egzotycznych lamp.

Przestrzeń relaksu i kreatywności

Dom w stylu boho stwarza atmosferę relaksu i kreatywności. Warto zapewnić przestrzeń do wypoczynku i medytacji, na przykład poprzez stworzenie wygodnego kącika z poduszkami i dywanem. Dodatkowo, warto także zadbać o przestrzeń do twórczego działania, na przykład poprzez zaaranżowanie niewielkiego warsztatu czy pracowni artystycznej. Dom w stylu boho inspiruje do rozwoju pasji i wyrażania siebie.

Podsumowanie

Dom w stylu boho to niezwykle atrakcyjne rozwiązanie dla osób poszukujących harmonii między luksusem a swobodnym duchem. Swobodne połączenie różnych stylów, kolorów i wzorów tworzy niepowtarzalne i inspirujące wnętrza. Luksusowe elementy i wysokiej jakości materiały dodają elegancji, a przestrzeń relaksu i kreatywności sprzyja rozwojowi pasji. Dom w stylu boho to miejsce, gdzie można cieszyć się wyjątkowym wystrój i swobodnym stylem życia.


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA