Dom szkieletowy - nowoczesne rozwiązanie architektoniczne

Dom szkieletowy - nowoczesne rozwiązanie architektoniczne

Dom szkieletowy to jeden z najbardziej innowacyjnych i popularnych trendów w dziedzinie budownictwa. Ten nowoczesny rodzaj konstrukcji budynku wyróżnia się wyjątkową elastycznością i możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb i preferencji właściciela. Słowo kluczowe "dom szkieletowy" odnosi się do budynku, w którym konstrukcja nośna stanowi lekka, drewniana lub metalowa rama, zwana szkieletem, na której osadzone są ściany, dach i inne elementy.

Przy projektowaniu domów szkieletowych, elastyczność i dostosowanie są kluczowymi elementami. Istnieje wiele zalet, które przemawiają na korzyść tego typu budownictwa.

  1. Szybka budowa: Jedną z największych zalet domów szkieletowych jest szybkość budowy. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu prefabrykowanych elementów, czas budowy jest znacznie skrócony w porównaniu do tradycyjnych metod. To oznacza mniej czasu oczekiwania na przeprowadzkę i mniejsze koszty związane z wynajmem tymczasowego mieszkania.

  2. Elastyczność projektowania: Dom szkieletowy oferuje niezwykłą elastyczność projektową. Konstrukcja szkieletowa umożliwia łatwą modyfikację i dostosowanie planu budynku do indywidualnych preferencji właściciela. Można łatwo zmieniać rozkład pomieszczeń, wielkość i układ, co pozwala na stworzenie unikalnego domu, idealnie dopasowanego do potrzeb mieszkańców.

  3. Energooszczędność: Domy szkieletowe są również energooszczędne. Dzięki wysokiej jakości izolacji termicznej i szczelności konstrukcji, zapewniają one doskonałe właściwości termoizolacyjne. To oznacza mniejsze straty energii, niższe rachunki za ogrzewanie i chłodzenie, oraz większy komfort termiczny dla mieszkańców.

  4. Estetyka i nowoczesność: Dom szkieletowy ma nowoczesny i minimalistyczny wygląd, który cieszy się dużą popularnością. Konstrukcja szkieletowa umożliwia szeroki wybór materiałów wykończeniowych, takich jak drewno, kamień czy szkło, co pozwala na osiągnięcie unikalnego i stylowego efektu wizualnego.

Podsumowując, dom szkieletowy to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie architektoniczne, które oferuje elastyczność projektowania, szybkość budowy, energooszczędność i estetykę. Coraz więcej osób decyduje się na ten rodzaj budynku, aby stworzyć swój wymarzony dom, który spełnia wszystkie ich oczekiwania. Domy szkieletowe są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących nowoczesnego stylu życia i unikalnego projektu architektonicznego.


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA