Dom szkieletowy - innowacyjne rozwiązanie dla nowoczesnego budownictwa

Dom szkieletowy - innowacyjne rozwiązanie dla nowoczesnego budownictwa

W dzisiejszych czasach coraz większą popularność zyskują domy szkieletowe. To nowoczesne rozwiązanie w budownictwie, które oferuje wiele korzyści i możliwości. Dom szkieletowy to budynek, w którym konstrukcję nośną stanowi szkielet z drewna lub metalu, tworzący ramę, na której osadzane są ściany, dach oraz inne elementy. Jest to alternatywa dla tradycyjnego budownictwa murowanego, która przyciąga coraz większe zainteresowanie inwestorów i osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań w zakresie mieszkalnictwa.

Jednym z głównych zalet domów szkieletowych jest szybkość budowy. Dzięki prefabrykacji elementów konstrukcyjnych, proces wznoszenia domu jest znacznie skrócony w porównaniu do tradycyjnych metod. Gotowe elementy są dostarczane na plac budowy i montowane w krótkim czasie, co pozwala zaoszczędzić wiele miesięcy, a nawet lat. Ta oszczędność czasu jest szczególnie ważna dla osób, które chcą szybko wprowadzić się do swojego nowego domu.

Kolejnym atutem domów szkieletowych jest ich elastyczność i możliwość indywidualnego projektowania. Konstrukcja szkieletowa umożliwia łatwą modyfikację i adaptację domu do własnych potrzeb i preferencji. Można łatwo zmieniać układ pomieszczeń, dodawać czy usuwać ściany, dostosować wielkość i kształt domu. To daje dużą swobodę w projektowaniu domu według własnych upodobań i potrzeb.

Dom szkieletowy charakteryzuje się również doskonałą izolacją termiczną i akustyczną. Dzięki odpowiednim materiałom izolacyjnym, takim jak wełna mineralna czy pianka poliuretanowa, domy te są energooszczędne i zapewniają komfortowe warunki życia. Dobrze wykonana izolacja termiczna pozwala utrzymać stabilną temperaturę wewnątrz budynku, co przekłada się na obniżenie kosztów ogrzewania i chłodzenia.

Warto również podkreślić, że domy szkieletowe są ekologiczne i przyjazne dla środowiska. Drewno, które często jest używane jako materiał konstrukcyjny, jest naturalnym surowcem odnawialnym. Ponadto, proces prefabrykacji i montażu elementów konstrukcyjnych generuje mniejszą ilość odpadów w porównaniu do tradycyjnego budownictwa. To sprawia, że domy szkieletowe są doskonałym wyborem dla osób dbających o ekologię.


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA