Dom szkieletowy - innowacyjne rozwiązanie budowlane dla komfortowego mieszkania

Dom szkieletowy - innowacyjne rozwiązanie budowlane dla komfortowego mieszkania

Budowa domu to jedno z najważniejszych wyzwań życiowych. Wybór odpowiedniego rozwiązania budowlanego ma kluczowe znaczenie dla komfortu i trwałości naszego mieszkania. Wśród wielu dostępnych opcji, dom szkieletowy zyskuje coraz większą popularność. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które oferuje wiele korzyści i dostosowuje się do indywidualnych potrzeb i preferencji mieszkańców.

Dom szkieletowy charakteryzuje się konstrukcją opartą na szkielecie wykonanym z drewna lub metalu. Ta elastyczna konstrukcja umożliwia łatwą modyfikację i dostosowanie wnętrza domu do indywidualnych potrzeb. Oto kilka zalet, które sprawiają, że domy szkieletowe są atrakcyjnym wyborem dla wielu osób:

  1. Szybka budowa: Jedną z największych zalet domów szkieletowych jest szybkość budowy. Konstrukcja szkieletowa pozwala na precyzyjne wykonanie poszczególnych elementów w fabryce, a następnie szybki montaż na placu budowy. Dzięki temu czas budowy jest znacznie skrócony w porównaniu do tradycyjnych metod budowlanych.

  2. Elastyczność projektowania: Dom szkieletowy daje duże możliwości w zakresie projektowania i dostosowywania wnętrza do własnych potrzeb. Konstrukcja szkieletowa pozwala na swobodne zmiany układu pomieszczeń, rozstawu ścian czy wielkości otworów okiennych. Mieszkańcy mogą indywidualnie zaprojektować swój dom, uwzględniając swoje preferencje i styl życia.

  3. Doskonała izolacja termiczna: Domy szkieletowe oferują również wysoką izolację termiczną. Ściany, podłogi i dachy mogą być izolowane przy użyciu wysokiej jakości materiałów, co zapewnia doskonałą ochronę przed utratą ciepła w zimie i nadmiernym nagrzewaniem się w lecie. Dzięki temu oszczędzamy na kosztach ogrzewania i chłodzenia.

  4. Ekonomiczność: Dom szkieletowy może być również bardziej ekonomiczny w porównaniu do tradycyjnych budynków. Szybka budowa i elastyczność projektowania mogą prowadzić do mniejszych kosztów budowy. Dodatkowo, doskonała izolacja termiczna przyczynia się do obniżenia rachunków za energię.

Dom szkieletowy to innowacyjne rozwiązanie, które łączy komfort, elastyczność projektowania i oszczędność energetyczną. Coraz więcej osób decyduje się na ten rodzaj budownictwa, aby spełnić swoje marzenia o własnym, nowoczesnym i funkcjonalnym domu. Jeśli szukasz nowatorskiego rozwiązania budowlanego, dom szkieletowy może być idealnym wyborem dla Ciebie.


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA