Dom modułowy z antresolą

Dom modułowy z antresolą - Funkcjonalne rozwiązanie dla przestrzeni

Wprowadzenie

Poszukiwanie odpowiedniego rozwiązania dla własnego domu to ważne zadanie, które wymaga uwzględnienia różnych czynników. Jednym z popularnych trendów jest budowa domu modułowego z antresolą. W tym artykule omówimy, dlaczego dom modułowy z antresolą może być funkcjonalnym rozwiązaniem dla przestrzeni mieszkalnej.

Co to jest antresola?

Antresola to półpiętro, które znajduje się pomiędzy dwiema pełnowymiarowymi kondygnacjami. Jest to przestrzeń dodatkowa, która może mieć różne zastosowania, takie jak dodatkowy pokój, gabinet, biblioteka czy przestrzeń rekreacyjna. Antresole są popularne ze względu na swoją elastyczność i możliwość wykorzystania niewykorzystanego miejsca pod sufitem.

Zalety domu modułowego z antresolą

1. Wykorzystanie przestrzeni

Antresola w domu modułowym pozwala na wykorzystanie przestrzeni, która w tradycyjnym domu może pozostać nieużywana. Dzięki antresoli można stworzyć dodatkową powierzchnię mieszkalną lub użytkową, co jest szczególnie cenne w przypadku domów o mniejszej powierzchni.

2. Elastyczność projektowa

Dom modułowy z antresolą oferuje elastyczność projektową. Antresola może być dostosowana do indywidualnych preferencji i potrzeb mieszkańców. Może pełnić rolę dodatkowego pokoju sypialnego, przestrzeni biurowej, biblioteki lub dowolnej innej funkcji, zależnie od potrzeb domowników.

3. Estetyka i design

Antresola w domu modułowym może dodać unikalnego charakteru i estetyki wnętrzu. Może stanowić atrakcyjny element architektoniczny, który nadaje domowi nowoczesny i designerski wygląd. Dodatkowo, antresola może wprowadzić więcej naturalnego światła do pomieszczenia, dzięki czemu wnętrze wydaje się bardziej przestronne i przyjemne.

4. Wykorzystanie wysokości pomieszczenia

Antresola umożliwia wykorzystanie wysokości pomieszczenia. Dzięki temu można maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i optymalnie zagospodarować dom. Antresola może być również doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących nietypowych aranżacji wnętrz i chcących stworzyć oryginalną przestrzeń.

Podsumowanie

Dom modułowy z antresolą to funkcjonalne rozwiązanie dla przestrzeni mieszkalnej. Antresola pozwala na wykorzystanie nieużywanej przestrzeni, zapewnia elastyczność projektową, dodaje estetyki i umożliwia wykorzystanie wysokości pomieszczenia. Jeśli planujesz budowę domu modułowego, rozważ dodanie antresoli do projektu, aby w pełni wykorzystać potencjał dostępnej przestrzeni.


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA