Dom Modułowy Parterowy: Nowoczesne i Praktyczne Rozwiązanie dla Twojego Komfortu

Marzysz o własnym domu, który będzie nie tylko funkcjonalny, ale także spełni Twoje estetyczne oczekiwania? Dom modułowy parterowy może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu nowoczesnemu trendowi w budownictwie i omówimy zalety tego typu konstrukcji.

Co to jest dom modułowy parterowy?

Dom modułowy parterowy to rodzaj domu, który składa się z prefabrykowanych modułów, z których każdy pełni określoną funkcję. W przypadku domu parterowego, wszystkie moduły znajdują się na jednym poziomie, eliminując konieczność schodów i pięter. Każdy moduł jest dokładnie zaprojektowany i wyprodukowany w fabryce, a następnie transportowany na miejsce budowy, gdzie jest łączony w całość.

Zalety domu modułowego parterowego

Szybkość budowy

Jedną z głównych zalet domów modułowych parterowych jest szybkość budowy. Moduły prefabrykowane są produkowane równocześnie w fabryce, podczas gdy na placu budowy można przygotować fundamenty i infrastrukturę. Kiedy moduły są gotowe, są one łatwo transportowane i montowane w krótkim czasie. To pozwala na szybkie wprowadzenie się do nowego domu i minimalizuje czas oczekiwania.

Indywidualne projekty i adaptacja

Dom modułowy parterowy oferuje dużą elastyczność w kwestii projektowania i adaptacji do indywidualnych potrzeb. Możesz wybrać spośród różnych układów pomieszczeń, rozmiarów modułów oraz stylów architektonicznych. To pozwala na stworzenie domu, który idealnie odpowiada Twoim preferencjom i wymaganiom.

Energooszczędność

Domy modułowe parterowe mogą być zaprojektowane z myślą o efektywnym wykorzystaniu energii. Wysoka jakość izolacji termicznej, energooszczędne okna i systemy grzewcze pozwalają na oszczędność energii i obniżenie kosztów eksploatacji. Dodatkowo, moduły prefabrykowane są starannie zaprojektowane, aby minimalizować straty ciepła i utratę energii.

Łatwa rozbudowa i modyfikacja

Dom modułowy parterowy daje możliwość łatwej rozbudowy i modyfikacji w przyszłości. Jeśli Twoje potrzeby się zmienią lub będziesz chciał powiększyć powierzchnię domu, moduły mogą być łatwo dodawane lub wymieniane. To daje elastyczność i możliwość dostosowania domu do zmieniających się potrzeb.

Podsumowanie

Dom modułowy parterowy to nowoczesne rozwiązanie, które oferuje wiele zalet. Szybkość budowy, indywidualne projekty, energooszczędność i łatwa rozbudowa to tylko niektóre z nich. Jeśli marzysz o komfortowym i funkcjonalnym domu, warto rozważyć tę opcję.

Zaufaj doświadczeniu i profesjonalizmowi firmy Domki Marysia, która specjalizuje się w produkcji domów modułowych parterowych. Oferujemy szeroki wybór projektów i indywidualne podejście do każdego klienta. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć realizację swojego marzenia o nowym domu.


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA