Dom modułowy o powierzchni 80m2 - funkcjonalność i zalety

Dom modułowy o powierzchni 80m2 - funkcjonalność i zalety

Dom modułowy o powierzchni 80m2 jest popularnym wyborem dla osób, które poszukują większej przestrzeni mieszkalnej, ale jednocześnie cenią sobie funkcjonalność i elastyczność tego typu budowy. Oto kilka zalet i aspektów związanych z domem modułowym o powierzchni 80m2.

  1. Przestronność i elastyczność: Dom o powierzchni 80m2 zapewnia przestronność i komfortowe warunki życia. Taka powierzchnia pozwala na wygodne rozmieszczenie pomieszczeń, takich jak sypialnie, salon, kuchnia, łazienka i ewentualnie dodatkowy pokój lub gabinet. Możliwość elastycznego aranżowania wnętrza pozwala dostosować dom do indywidualnych potrzeb i preferencji.

  2. Wielofunkcyjność: Domy modułowe o powierzchni 80m2 oferują wiele możliwości pod względem funkcjonalności. Można z łatwością zaaranżować przestrzeń w taki sposób, aby spełniała różnorodne cele, takie jak strefa dzienna, strefa nocna, przestrzeń do pracy czy hobby. To idealne rozwiązanie dla rodzin, które potrzebują wielofunkcyjnego domu.

  3. Szybka budowa i niższe koszty: Budowa domu modułowego o powierzchni 80m2 może być znacznie szybsza niż tradycyjne budownictwo. Moduły są prefabrykowane w fabryce, co pozwala na równoczesne przygotowanie fundamentów i prac wykończeniowych. To skraca czas budowy i zmniejsza koszty, co stanowi atrakcyjną opcję dla wielu osób.

  4. Energia i efektywność: Domy modułowe są zazwyczaj projektowane z myślą o efektywności energetycznej. Solidna izolacja termiczna, energooszczędne okna i nowoczesne systemy grzewcze pozwalają na oszczędności energii i niższe rachunki za ogrzewanie. To korzystne zarówno dla środowiska, jak i dla domowego budżetu.

  5. Mobilność i możliwość rozbudowy: Dom modułowy o powierzchni 80m2 jest mobilny, co oznacza, że można go łatwo przenieść na inną lokalizację w razie potrzeby. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które nie planują na stałe osiedlić się w jednym miejscu. Dodatkowo, istnieje możliwość rozbudowy domu modułowego w przyszłości, gdyby była taka potrzeba.

Podsumowanie: Dom modułowy o powierzchni 80m2 oferuje przestronną i funkcjonalną przestrzeń mieszkalną. Szybka budowa, elastyczność aranżacji wnętrza, efektywność energetyczna oraz możliwość przeniesienia i rozbudowy czynią go atrakcyjnym rozwiązaniem dla wielu osób. Przed podjęciem decyzji o budowie domu modułowego zaleca się konsultację z profesjonalistami, aby wybrać najlepsze rozwiązanie i dostosować projekt do indywidualnych potrzeb i preferencji.


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA