Dom modułowy o powierzchni 70m2 - cena i korzyści

Dom modułowy o powierzchni 70m2 - cena i korzyści

Dom modułowy o powierzchni 70m2 jest popularnym wyborem dla osób poszukujących kompaktowego i funkcjonalnego rozwiązania mieszkalnego. Cena takiego domu modułowego może różnić się w zależności od kilku czynników. Oto kilka czynników, które wpływają na cenę domu modułowego o powierzchni 70m2 oraz korzyści związane z tego typu budowlą.

  1. Konstrukcja i wykończenie: Cena domu modułowego o powierzchni 70m2 zależy w dużej mierze od jakości konstrukcji i wykończenia. Wybór wysokiej jakości materiałów budowlanych, takich jak drewno zrównoważonego pochodzenia, wysokiej jakości izolacje czy energooszczędne okna, może wpływać na wyższą cenę. Jednak inwestycja w solidne materiały przekłada się na trwałość i efektywność energetyczną domu.

  2. Opcje dostosowywania i personalizacji: Dodatkowe opcje dostosowywania i personalizacji domu modułowego mogą wpływać na cenę. Jeśli masz specjalne wymagania co do układu pomieszczeń, wykończenia wnętrza, dodatkowych elementów czy wyposażenia, to może to wiązać się z dodatkowymi kosztami. Jednak taka personalizacja pozwoli Ci stworzyć dom dokładnie według swoich preferencji i potrzeb.

  3. Wyposażenie i instalacje: Koszt domu modułowego o powierzchni 70m2 może być również uzależniony od wyposażenia i instalacji. Jeśli planujesz zainstalować specjalistyczne systemy, takie jak inteligentne instalacje, panele fotowoltaiczne, systemy ogrzewania podłogowego czy systemy rekuperacji, to może to wpływać na koszt całej inwestycji. Jednak takie rozwiązania mogą przynieść oszczędności energetyczne i poprawić komfort życia w domu.

Korzyści związane z domem modułowym o powierzchni 70m2:

  1. Szybki czas budowy: Jedną z głównych korzyści domów modułowych jest szybki czas budowy. Fabryczna produkcja modułów pozwala na równoczesne przygotowanie fundamentów i prac wykończeniowych, co skraca czas budowy. Dzięki temu możesz szybko wprowadzić się do nowego domu.

  2. Mobilność i łatwość przenoszenia: Dom modułowy o powierzchni 70m2 charakteryzuje się mobilnością i łatwością przenoszenia. Możliwość demontażu i przeniesienia modułów na inną lokalizację daje elastyczność, zwłaszcza jeśli nie jesteś pewien, czy długo będziesz mieszkać w jednym miejscu.

  3. Energooszczędność: Domy modułowe są zwykle projektowane z myślą o efektywności energetycznej. Solidna izolacja termiczna, energooszczędne okna i nowoczesne systemy grzewcze pozwalają na oszczędności na rachunkach za energię. To korzystne zarówno dla środowiska, jak i dla Twojego portfela.

Podsumowanie: Cena domu modułowego o powierzchni 70m2 może się różnić w zależności od konstrukcji, wykończenia, personalizacji, wyposażenia i instalacji. Jednak inwestycja w dom modułowy niesie ze sobą wiele korzyści, takich jak szybki czas budowy, mobilność i elastyczność, oraz oszczędności energetyczne. Przed podjęciem decyzji warto porównać oferty różnych producentów i skonsultować się z profesjonalistami, aby wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie.


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA