Dom modułowy o powierzchni 35m2

Dom modułowy o powierzchni 35m2 - kompaktowe i funkcjonalne rozwiązanie dla Ciebie

Dom modułowy o powierzchni 35m2 to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących kompaktowego, funkcjonalnego i ekonomicznego miejsca do zamieszkania. Choć może wydawać się niewielki, ten rodzaj domu oferuje wiele zalet. Oto kilka powodów, dla których dom modułowy o powierzchni 35m2 może być idealnym wyborem.

  1. Wykorzystanie przestrzeni: Mimo swojego niewielkiego rozmiaru, dom modułowy o powierzchni 35m2 może być bardzo dobrze zaprojektowany, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Przemyślana aranżacja pomieszczeń pozwala na stworzenie wygodnej przestrzeni do życia, która spełnia podstawowe potrzeby. W takim domu można znaleźć miejsce na sypialnię, salon z aneksem kuchennym, łazienkę oraz praktyczne rozwiązania do przechowywania.

  2. Niska cena i oszczędność: Dom modułowy o powierzchni 35m2 jest zazwyczaj bardziej ekonomiczny niż większe domy. Mniejsza powierzchnia oznacza mniejsze koszty budowy, materiałów i wykończenia. Ponadto, domy modułowe są często prefabrykowane w kontrolowanych warunkach fabrycznych, co pozwala na efektywną produkcję i ograniczenie kosztów. To korzystne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć własne mieszkanie przy mniejszym budżecie.

  3. Szybka budowa: Budowa domu modułowego o powierzchni 35m2 może być znacznie szybsza niż tradycyjne budownictwo. Gotowe moduły są produkowane w fabryce, niezależnie od warunków atmosferycznych, co przyspiesza cały proces. Po dostarczeniu na plac budowy, moduły są szybko zmontowane, a dom staje się gotowy do zamieszkania w krótkim czasie. Szybka budowa oznacza również mniejsze koszty związane z wynajmem innego mieszkania lub opóźnieniami w przeprowadzce.

  4. Energia i ekologia: Choć domy modułowe o powierzchni 35m2 mogą być mniejsze, to nie oznacza, że tracą na efektywności energetycznej. Wiele z nich jest projektowanych z myślą o oszczędzaniu energii i korzystaniu z ekologicznych rozwiązań. Solidna izolacja termiczna, energooszczędne okna i nowoczesne systemy grzewcze przyczyniają się do obniżenia zużycia energii i kosztów ogrzewania. To korzystne zarówno dla środowiska, jak i dla domowego budżetu.

Podsumowanie: Dom modułowy o powierzchni 35m2 to kompaktowe, funkcjonalne i ekonomiczne rozwiązanie dla osób poszukujących własnego, mniejszego miejsca do zamieszkania. Wykorzystanie przestrzeni, niska cena, szybka budowa oraz dbałość o energię to główne atuty domów modułowych. Jeśli szukasz praktycznego i oszczędnego rozwiązania, dom modułowy o powierzchni 35m2 może spełnić Twoje oczekiwania.


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA