Dom modułowy o powierzchni 100m2

Dom modułowy o powierzchni 100m2 - przystępna cena za komfort i funkcjonalność

Dom modułowy o powierzchni 100m2 to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących przestrzeni do życia, która jest jednocześnie komfortowa i funkcjonalna. Jednym z głównych czynników, który przyciąga inwestorów do domów modułowych, jest ich przystępna cena w porównaniu do tradycyjnego budownictwa. Oto kilka powodów, dla których dom modułowy o powierzchni 100m2 może być atrakcyjny pod względem cenowym.

  1. Koszty budowy: Budowa domu modułowego o powierzchni 100m2 może być bardziej ekonomiczna niż budowa tradycyjnego domu o podobnej powierzchni. Moduły są prefabrykowane w fabryce, co pozwala na kontrolę kosztów produkcji i uniknięcie nieprzewidzianych wydatków związanych z tradycyjnym budownictwem. Ponadto, krótszy czas budowy oznacza mniejsze koszty związane z wynajmem innego mieszkania lub opóźnieniami w przeprowadzce.

  2. Oszczędność materiałów: Domy modułowe są budowane w oparciu o prefabrykowane moduły, które są precyzyjnie zaprojektowane i wykonane. To oznacza, że materiały używane do budowy są dokładnie obliczane, co minimalizuje straty i zmniejsza koszty. Dodatkowo, fabryczne warunki produkcji pozwalają na lepszą kontrolę jakości materiałów, co przekłada się na trwałość i wytrzymałość domu.

  3. Energia i koszty eksploatacji: Domy modułowe są często projektowane z myślą o efektywności energetycznej. Solidna izolacja termiczna, energooszczędne okna i nowoczesne systemy grzewcze przyczyniają się do obniżenia kosztów eksploatacji. Dzięki temu, rachunki za ogrzewanie, chłodzenie i energię elektryczną są niższe, co przynosi oszczędności przez długie lata użytkowania domu.

  4. Personalizacja w przystępnej cenie: Domy modułowe o powierzchni 100m2 oferują szeroki wybór projektów, które można dostosować do własnych preferencji. Istnieje możliwość wyboru układu pomieszczeń, wykończenia wnętrz, kolorystyki, rodzaju elewacji oraz dodatkowych elementów, takich jak taras czy garaż. To daje inwestorowi szansę na stworzenie indywidualnego i dopasowanego do swoich potrzeb domu, zachowując jednocześnie przystępną cenę.

Podsumowanie: Dom modułowy o powierzchni 100m2 oferuje przystępną cenę w porównaniu do tradycyjnego budownictwa, nie rezygnując przy tym z komfortu i funkcjonalności. Oszczędność kosztów budowy, materiałów, niższe koszty eksploatacji oraz możliwość personalizacji to główne atuty takiego domu. Jeśli marzysz o przestronnym i dostępnym cenowo miejscu do zamieszkania, dom modułowy o powierzchni 100m2 może spełnić Twoje oczekiwania.


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA