Dom modułowy co to

Dom modułowy co to

Część 1: Dom modułowy - co to za budynki?

Dom modułowy to rodzaj budynku, który powstaje z połączenia fabrycznie produkowanych modułów. Te moduły, zazwyczaj wykonane z lekkich, ale wytrzymałych materiałów, są składane w całość na placu budowy. W ten sposób powstaje gotowy do zamieszkania budynek o różnych rozmiarach i układach pomieszczeń.

Jednym z największych atutów domów modułowych jest ich szybka budowa. Wszystkie elementy konstrukcyjne są przygotowywane w fabryce, co pozwala na skrócenie czasu budowy nawet o kilka miesięcy. Dodatkowo, produkcja modułów odbywa się w kontrolowanych warunkach, co zapewnia ich wysoką jakość.

Dom modułowy to również budynki bardzo elastyczne, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. W zależności od potrzeb, można wybrać różne rozmiary i układy pomieszczeń, a także dodatki takie jak tarasy, balkony czy garaże.

Część 2: Zalety domów modułowych

Dom modułowy to nie tylko szybka i elastyczna forma budownictwa, ale także wiele innych zalet. Jednym z najważniejszych jest ich duża energia efektywność. Domy modułowe są projektowane w taki sposób, aby zapewnić jak najmniejsze straty ciepła, co przekłada się na niższe koszty ogrzewania i klimatyzacji.

Kolejną zaletą domów modułowych jest ich niska cena w porównaniu do tradycyjnych budynków. Dzięki temu, budowa domu modułowego może być bardziej opłacalna dla wielu ludzi, szczególnie jeśli cenią sobie wysoką jakość i energooszczędność.

Inną zaletą domów modułowych jest ich łatwość montażu i transportu. Moduły są produkowane w taki sposób, aby łatwo można je było transportować na plac budowy, a ich montaż odbywa się zazwyczaj w ciągu kilku dni.

Podsumowując, dom modułowy to innowacyjna i opłacalna forma budownictwa, która zapewnia elastyczność, energooszczędność i szybką budowę. Jeśli szukasz alternatywy dla tradycyjnych budynków, warto rozważyć budowę domu modułowego.


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA