Dom Modułowy Cena i zalety

Dom modułowy – cena i zalety

Wprowadzenie: W dzisiejszych czasach wiele osób rozważa budowę domu modułowego z powodu jego licznych zalet. Jedną z głównych kwestii, które budzą zainteresowanie potencjalnych inwestorów, jest cena takiego domu. W tym artykule omówimy zagadnienie ceny domu modułowego oraz przedstawimy jego główne zalety.

Cena domu modułowego: Cena domu modułowego może różnić się w zależności od wielu czynników. Oto kilka głównych aspektów, które wpływają na koszt takiego domu:

  1. Konstrukcja i materiały: Wybór materiałów budowlanych oraz jakość wykonania mają bezpośredni wpływ na cenę domu modułowego. Często korzysta się z wysokiej jakości materiałów, takich jak drewno lub stal, co może zwiększyć koszty, ale gwarantuje solidną i trwałą konstrukcję.

  2. Rozmiar i układ: Powierzchnia i układ domu również wpływają na cenę. Większe domy będą kosztować więcej niż mniejsze. Dodatkowo, skomplikowany układ wnętrz, liczba pokoi i łazienek również mogą wpływać na koszt.

  3. Dodatkowe elementy: Jeśli chcesz dostosować swój dom modułowy do swoich indywidualnych potrzeb, możesz dodać różne elementy, takie jak tarasy, garaż, ogród zimowy, czy balkony. Każdy z tych dodatków może zwiększyć cenę.

Zalety domu modułowego: Oprócz ceny, domy modułowe mają wiele innych zalet. Oto trzy z nich:

  1. Szybka budowa: Domy modułowe są prefabrykowane w fabryce, co oznacza, że proces budowy jest szybszy niż w przypadku tradycyjnego budownictwa. Część prac, takich jak przygotowanie fundamentów czy montaż ścian, odbywa się równocześnie na budowie i w fabryce, co przyspiesza cały proces.

  2. Większa kontrola kosztów: Przy budowie tradycyjnego domu często dochodzi do nieprzewidzianych kosztów związanych z opóźnieniami, zmianami projektu lub materiałami. Domy modułowe są bardziej przewidywalne pod względem kosztów, co pozwala na lepszą kontrolę budżetu.

  3. Wysoka jakość wykonania: Fabrycznie wyprodukowane moduły domu są dokładnie zaprojektowane i wykonane zgodnie z rygorystycznymi standardami. To oznacza, że dom modułowy może mieć wysoką jakość wykonania i lepszą izolację termiczną niż niektóre tradycyjne budynki.

Podsumowanie: Cena domu modułowego jest uzależniona od wielu czynników, takich jak konstrukcja, materiały, rozmiar i dodatkowe elementy. Jednak domy modułowe mają wiele zalet, takich jak szybka budowa, kontrola kosztów i wysoka jakość wykonania. Przed podjęciem decyzji o budowie domu modułowego zawsze warto skonsultować się z doświadczonymi specjalistami, którzy pomogą Ci ocenić koszty i zalety tej opcji.


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA